News
Curbi otwiera wytwórnię! Seeing is Believing niedługo rozpocznie działalność

Curbi otwiera wytwórnię! Seeing is Believing niedługo rozpocznie działalność

Curbi to pochodzący z Anglii producent, który od już kilku dobrych lat jest związany z muzyką EDM. Swego czasu określany był jako jeden z najbardziej utalentowanych młodych twórców gatunku future house. Wygląda na to, że Toby'emu udało się spełnić oczekiwania nie tylko swoje, ale także fanów i innych wytwórni muzycznych, ponieważ już niedługo zacznie funkcjonować jego label – Seeing is Believing. Sprawdźmy, co o nim wiemy!

Curbi sprostał oczekiwaniom przemysłu?

Toby Curwen to 24-letni DJ występujący na EDM-owej scenie pod pseudonimem Curbi. Swoją karierę w wyższych sferach rozpoczął wydaniem na kanale NoCopyrightSounds w październiku 2014 roku. Nie musiało minąć sporo czasu, by został zauważony przez naprawdę gruby ryby. Kilka miesięcy później jego numery zaczęły pojawiać się w wytwórni Spinnin’, co ostatecznie rozpędziło karierę młodego Brytyjczyka.

Już jako 17-latek wydał w holenderskiej wytwórni numer Discharge, który do tej pory na platformie Spotify uzyskał ponad 6 i pół miliona odtworzeń. Dobra passa trwała dalej. Toby opublikował w Spinnin’ jeszcze masę utworów, a w tym współpracę z Foxem Stevensonem pt. Hoohah, która uznawana jest za najpopularniejszy projekt Curbiego w karierze. Później ukazało się jeszcze 51, Triple Six, BRUH i w końcu przełomowa kooperacja Let’s Go, w której udział wzięli duet Lucas & Steve oraz Mike Williams.

Przeczytaj również: Gwiazdy EDM stojące za piosenkami innych producentów – Martin Garrix, Afrojack, Axwell i inni

Od tamtego momentu coś zaczęło się zmieniać. Curbi zaczął współpracować z kontrowersyjnym producentem Hasse de Moorem, a jego brzmienie uległo radykalnej zmianie. Ze swoim trackami zaczął pojawiać się w Heldeep, DIM MAK, Confession, a nawet Monstercat. Przez pewien czas brytyjski producent przeskakiwał z kwiatka na kwiatek, zahaczając także o STMPD RCRDS, gdzie wydał Seeing is Believing. Właśnie z tego numeru 24-latek zaczerpnął inspirację w trakcie tworzenia swojego własnego labelu. Mimo że Curbi od kilku miesięcy pojawia się na Tomorrowland Music, to właśnie rok 2023 będzie dla niego przełomowy.

Tak brzmi numer, z którego Curbi zaczerpnął inspirację do stworzenia nazwy labelu

Startuje Seeing is Believing!

Przyznam szczerze, że przez pewien czas Curbi był twarzą młodego pokolenia w EDM-owym przemyśle. Był niestety taki moment, w którym Toby po prostu się pogubił i pojawiał się w możliwie każdej większej wytwórni muzyki elektronicznej. Teraz jednak przyszedł czas, żeby Brytyjczyk osiadł na swoim i tak właśnie się stanie. W styczniu 2023 rusza jego własny label – Seeing is Believing.

Pierwszym wydaniem będzie oczywiście jego singiel pt. Bassline Rumble, który ma być podpowiedzią dla fanów względem nadchodzących projektów Curbiego. Bez imprezki również się nie obędzie, ponieważ w lutym zaplanowano specjalny event inaugurujący działalność labelu. Szykujmy się na prawdziwą rewolucję, bo to, co przygotował Toby jest przełomowe, jeśli chodzi o jego karierę! Wszystkie informacje na temat Seeing is Believing znajdują się pod tym linkiem!

Tak Curbi promował działalność swojego nadchodzącego projektu podczas ADE!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →