News
Curbi otwiera wytwórnię! Seeing is Believing niedługo rozpocznie działalność

Curbi otwiera wytwórnię! Seeing is Believing niedługo rozpocznie działalność

Curbi to pochodzący z Anglii producent, który od już kilku dobrych lat jest związany z muzyką EDM. Swego czasu określany był jako jeden z najbardziej utalentowanych młodych twórców gatunku future house. Wygląda na to, że Toby'emu udało się spełnić oczekiwania nie tylko swoje, ale także fanów i innych wytwórni muzycznych, ponieważ już niedługo zacznie funkcjonować jego label – Seeing is Believing. Sprawdźmy, co o nim wiemy!

Curbi sprostał oczekiwaniom przemysłu?

Toby Curwen to 24-letni DJ występujący na EDM-owej scenie pod pseudonimem Curbi. Swoją karierę w wyższych sferach rozpoczął wydaniem na kanale NoCopyrightSounds w październiku 2014 roku. Nie musiało minąć sporo czasu, by został zauważony przez naprawdę gruby ryby. Kilka miesięcy później jego numery zaczęły pojawiać się w wytwórni Spinnin’, co ostatecznie rozpędziło karierę młodego Brytyjczyka.

Już jako 17-latek wydał w holenderskiej wytwórni numer Discharge, który do tej pory na platformie Spotify uzyskał ponad 6 i pół miliona odtworzeń. Dobra passa trwała dalej. Toby opublikował w Spinnin’ jeszcze masę utworów, a w tym współpracę z Foxem Stevensonem pt. Hoohah, która uznawana jest za najpopularniejszy projekt Curbiego w karierze. Później ukazało się jeszcze 51, Triple Six, BRUH i w końcu przełomowa kooperacja Let’s Go, w której udział wzięli duet Lucas & Steve oraz Mike Williams.

Przeczytaj również: Gwiazdy EDM stojące za piosenkami innych producentów – Martin Garrix, Afrojack, Axwell i inni

Od tamtego momentu coś zaczęło się zmieniać. Curbi zaczął współpracować z kontrowersyjnym producentem Hasse de Moorem, a jego brzmienie uległo radykalnej zmianie. Ze swoim trackami zaczął pojawiać się w Heldeep, DIM MAK, Confession, a nawet Monstercat. Przez pewien czas brytyjski producent przeskakiwał z kwiatka na kwiatek, zahaczając także o STMPD RCRDS, gdzie wydał Seeing is Believing. Właśnie z tego numeru 24-latek zaczerpnął inspirację w trakcie tworzenia swojego własnego labelu. Mimo że Curbi od kilku miesięcy pojawia się na Tomorrowland Music, to właśnie rok 2023 będzie dla niego przełomowy.

Tak brzmi numer, z którego Curbi zaczerpnął inspirację do stworzenia nazwy labelu

Startuje Seeing is Believing!

Przyznam szczerze, że przez pewien czas Curbi był twarzą młodego pokolenia w EDM-owym przemyśle. Był niestety taki moment, w którym Toby po prostu się pogubił i pojawiał się w możliwie każdej większej wytwórni muzyki elektronicznej. Teraz jednak przyszedł czas, żeby Brytyjczyk osiadł na swoim i tak właśnie się stanie. W styczniu 2023 rusza jego własny label – Seeing is Believing.

Pierwszym wydaniem będzie oczywiście jego singiel pt. Bassline Rumble, który ma być podpowiedzią dla fanów względem nadchodzących projektów Curbiego. Bez imprezki również się nie obędzie, ponieważ w lutym zaplanowano specjalny event inaugurujący działalność labelu. Szykujmy się na prawdziwą rewolucję, bo to, co przygotował Toby jest przełomowe, jeśli chodzi o jego karierę! Wszystkie informacje na temat Seeing is Believing znajdują się pod tym linkiem!

Tak Curbi promował działalność swojego nadchodzącego projektu podczas ADE!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →