News

Sunrise Festival x Spinnin’ Records? Znany label gospodarzem sceny festiwalu

Każdy z szanujących się fanów muzyki EDM wie, że Spinnin' Records to naprawdę gruba ryba na wytwórni muzycznych. Swoje pierwsze kroki stawiał tam Martin Garrix, duet DVBBS czy R3HAB. Organizatorzy Sunrise Festival zaskoczyli po raz kolejny, bo holenderski label został gospodarzem jednej ze sceny na kołobrzeskim evencie! Kto na niej wystąpi? Przekonajcie się sami!

Sunrise Festival i niespodziewana współpraca

Wygląda na to, że z dumą możemy powiedzieć, że projekt Spinnin’ Sessions wraca do Polski. Około trzy lata temu gościliśmy w klubie Discoplex A4 przedstawicieli holenderskiej wytwórni. Wtedy w naszym kraju wystąpili MOGUAI, Steff da Campo oraz Ibranovski. Teraz mamy do czynienia ze zdecydowanie większym przedsięwzięciem, w którym udział weźmie sześć aliasów. Które gwiazdy zagrają na kołobrzeskim Sunrise Festival?

Jakże wielkie było nasze zaskoczenie kiedy dowiedzieliśmy, że Sunrise nawiązał współpracę ze Spinnin’ Records oraz Koolwaters Agency. W line-upie polskiego festiwalu pojawiło się wczoraj sześć nowych aliasów, a w tym dawni znajomi z poprzednich edycji. Spinnin’ Sessions Stage to druga po Future Sound of Egypt scena, która będzie dedykowana specjalnie dla labelu. Co wiemy o jej składzie?

Przeczytaj również: Oficjalny livestream i timetable Ultra Miami 2023 już dostępne

Spinnin’ Records zawładnie jedną ze scen kołobrzeskiego festiwalu w niedzielę 23 lipca. Wtedy również będziemy mogli posłuchać DJ-ów z projektu The History Of Sunrise, Vintage Culture czy Claptone’a. Muszę przyznać, że wczorajsze ogłoszenie dodało powiewu świeżości całemu wizerunkowi imprezy. Do line-up dołączyli przecież znani DJ-e, a są nimi:

  • BYOR
  • Keanu Silva
  • Mike Williams
  • Tujamo
  • Tungevaag
  • VINAI

Organizatorzy Sunrise Festival gościli włoskich braci VINAI podczas zeszłorocznej edycji. Keanu Silva również wcześniej pojawiał się na Podczelu, jednak dla BYORA, Mike’a Williamsa i Tungevaaga będzie to debiut! Miejmy nadzieję, że władze kołobrzeskiego eventu zaskoczą nas jeszcze nie raz w związku z ujawnianiem line-upu. Zestawienie artystów coraz bardziej rośnie i nasiąka gwiazdami. Jak myślicie kto będzie kolejnym ogłoszeniem na Sunrise?

Tak prezentują się plakaty promujące scenę Spinnin’ Sessions na Sunrise!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →