News

Oficjalny livestream i timetable Ultra Miami 2023 już dostępne

Już za kilka dni odbędzie się Ultra Miami 2023. Sceny festiwalu powoli nabierają odpowiednich kształtów, jednak nie tylko w tych aspektach wszystko idzie do przodu. Ostatnio poznaliśmy oficjalny timetable wszystkich stage'ów eventu. Mało tego, już teraz możecie przymierzać się do oglądania relacji na żywo prosto z Florydy! Jakie szczegóły o nadchodzącym wydarzeniu ostatnio ujawniono? Przekonajcie się sami!

Ultra Miami 2023 tuż za rogiem

Wygląda na to, że o nadchodzącej edycji Ultra Miami wiemy już praktycznie wszystko. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że będzie to kolejna odsłona festiwalu, z której obejrzymy oficjalną relację na żywo. Już teraz na kanale UMF TV znaleźć możemy zaplanowane livestreamy na nadchodzący weekend. Będą one rozpoczynać się codziennie w godzinie 20:45 czasu polskiego. Nie musicie ich szukać, bo wszystkie znajdują się pod tym linkiem!

Przeczytaj również: Tiësto z pierwszą rezydencją na Ibizie od ponad dziesięciu lat

Livestream Ultra Miami 2023 oferował będzie materiały w sumie z czterech scen. Na głównym livie zobaczymy sety z Main, Worldwide oraz Live Stage. Zupełnie oddzielną relację zaplanowano dla słuchaczy Resistance. To jednak nie koniec nowych i przełomowych wiadomości. Już teraz organizatorzy podzielili się z nami grafikami przedstawiającymi oficjalny timetable eventu.

Oto najciekawsze występy każdego dnia z dokładnymi godzinami (konwersja na czas polski):

Piątek (24 marca)

01:00 – Armin van Buuren b2b Ferry Corsten (Worldwide Stage)
01:25 – Afrojack (Mainstage)
02:30 – Zedd (Mainstage)
03:30 – Eric Prydz presents HOLO (Resistance Megastructure)
03:45 – Martin Garrix (Mainstage)

Sobota (25 marca)

22:00 – HI-LO b2b Testpilot (Resistance Megastructure)
23:25 – Armin van Buuren (Mainstage)
00:30 – Tiësto (Mainstage)
01:35 – Hardwell (Mainstage)
02:40 – Alesso (Mainstage)

Niedziela (26 marca)

22:40 – Oliver Heldens b2b Tchami (Mainstage)
00:25 – David Guetta (Mainstage)
00:30 – JAUZ b2b SVDDEN DEATH (Worldwide Stage)
01:45 – Swedish House Mafia (Mainstage)
01:45 – Kx5 (Live Stage)

Miejmy nadzieję, że większość z wymienionych przeze mnie występów pojawi się podczas oficjalnej relacji na żywo z Ultra Miami 2023. Nie zabraknie odpowiedniego składu na Mainie. Podobnie jest w przypadku Worldwide, gdzie w ciagu 3 dni oprócz Armina van Buurena i JAUZA z SVDDEN DEATH pojawią się jeszcze Malaa, Subtronics, Gareth Emery czy Andy C. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do wspólnego oglądanai live’a!

Oto wszystkie timetable na nadchodzące Ultra Miami 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →