News

Matt Bukovski na Sunrise Festival 2022. Obejrzyj cały występ Polaka

Jeden z najpopularniejszych producentów muzyki trance w Polsce opublikował swój występ podczas tegorocznego Sunrise Festival. Sprawdź! 


Matt Bukovski i jego występ na osiemnastych urodzinach festiwalu

Najbardziej wyczekiwany czas minął i zakończył się nasz zaplanowany letni festiwal. Emocje jeszcze nie opadły i myślami wciąż wracamy do niesamowitych przeżyć z najważniejszego dla nas weekendu w roku. Dzisiaj cofniemy się trzy tygodnie wstecz do rozpoczynającego się wtedy festiwalu wschodzącego słońca, czyli Sunrise Festival w Kołobrzegu. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, ponieważ festiwal świętował swoje osiemnaste urodziny. Na liście występów znajdowała się plejada gwiazd muzyki elektronicznej w tym nasz rodak  Matt Bukovski.
Matt Bukovski to producent, o którym nieraz wspominaliśmy na łamach naszego portalu. Jego trance’owe brzmienie dumnie reprezentuje nasz kraj poza granicami Polski. Miał okazję występować na wielu imprezach, zarówno tych dużych, jak i mniejszych. Wszyscy fani muzyki trance nie widzieli innej opcji, niż pójście na jego występ właśnie podczas imprezowego weekendu w Kołobrzegu. Piotrek miał okazję występować w sobotę na scenie blue. Pod sceną zgromadziła się masa fanów, która wybrała się w niesamowitą podróż do świata muzyki trance, a na czele stał Matt Bukovski

Dla wielu festiwalowiczów był to wyjątkowy czas i wyjątkowa podróż. Ciekawił mnie fakt, jak wygląda to z drugiej strony, czyli od sprawcy całego zamieszania – Piotrka. Postanowiłem zapytać go, jakie odczucia towarzyszyły mu podczas tego wyjątkowego występu. Chwilę później otrzymałem wiadomość zwrotną. Dzięki, Piotrze!
Tegoroczny występ na Sunrise Festival był dla mnie pięknym przeżyciem, które będę długo wspominał. Podczas swojego seta czułem wspaniały kontakt z publiką, z którą naprawdę świetnie razem się bawiłem przy trance’owych i innych elektroniczych dźwiękach.
Bardzo dziękuję wszystkim którzy przybyli na mój występ mimo dość wczesnej godziny, a także tym, którzy obejrzeli go już na Youtube 
– w tym momencie powoli zbliżamy się już do 100 tysięcy odsłon, za co jestem niesamowicie wdzięczny!
Matt Bukovski przygotował dla wszystkich niespodziankę i wrzucił swój cały występ na YouTube! Ci, którzy choć na chwilę będą chcieli wrócić do tych przyjemnych chwil, mają teraz ku temu bardzo dobrą okazję. Link do kanału zostawiam poniżej. Sprawdzajcie! Jeżeli chcecie zobaczyć Piotrka na żywo w akcji, to najbliższą okazją będzie występ podczas imprezy Trance Friends vol. 19 w Bydgoszczy! Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

Matt Bukovski – Sunrise Festival 2022, Blue Stage (23.07.2022)

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →