News
Martin Garrix, Tiesto i Fatboy Slim - posłuchaj ekskluzywnych miksów „NYE 2023"

Martin Garrix, Tiesto i Fatboy Slim – posłuchaj ekskluzywnych miksów „NYE 2023”

Apple Music to jedna z najbardziej liczących się aplikacji związanych z muzyką. Nic dziwnego, że w jej najnowszym projekcie uczestniczyły największe gwiazdy elektroniki, a w tym oczywiście takie osobistości jak np. Martin Garrix czy Fatboy Slim. Jak prezentują się i przede wszystkim kto przygotował miksy NYE 2023 dla amerykańskiej apki? Przekonajmy się!

Martin Garrix wie, jak zakończyć rok!

Akcja Apple Music związana ze specjalnymi miksami to już bardzo pospolite zjawisko. Wiele razy mieliśmy okazję o nich wspominać, lecz jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia z tak wieloma artystami w to zamieszanymi. W kolejną kooperację między amerykańską marką weszli m.in. Martin Garrix, Tiesto, Fatboy Slim, zespół Major Lazer, Purple Disco Machine i wielu innych wspaniałych przedstawicieli muzyki elektronicznej.

Sądziłem, że Garrix podejdzie do tego zadania mniej na poważnie i zaprezentuje nam tracki, których słuchamy już od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Takich produkcji nie brakowało, jednakże Martijn uraczył nas kilkoma niespodziewanymi ID, a także trackiem powracającego po kilku latach przerwy artysty STMPD. Domyślacie się, kto to może być? Napiszcie nam o tym w komentarzach pod oficjalnym postem dotyczącym tego artykułu na Facebooku FTB.pl!

Przeczytaj również: Armin van Buuren wybrał 20 ulubionych numerów 2022 roku

Tiesto natomiast przygotował dla nas coś, czego się spodziewałem. Chodzi oczywiście o podsumowanie roku opierające się w dużej mierze na przedstawieniu swoich tegorocznych dokonań, jak i również odświeżeniu hitów sprzed kilku lat. Ciekawić może obecność tzw. VIP Mixu Tijsa do piosenki Don’t Be Shy. Czyżby Holender kolejny raz stworzył bardziej EDM-ową wersję swojego mainstreamowego przeboju?

W przypadku np. setu Major Lazer jest zupełnie inaczej niż w poprzednich dwóch przykładach. Amerykańskie trio w swoim zestawieniu przedstawiło prawie trzydzieści utworów, a w tym niewydawane wcześniej remiksy do ich największych hitów tj. Pon De Floor, Watch Out For This (Bumaye) czy Lean On. Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie posłuchać wszystkich tych playlist za jednym razem, to musicie mieć konto Apple ID. W przeciwnym razie tracki będą ucinane w najmniej spodziewanych momentach.

Posłuchaj miksów Apple Music NYE 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →