News
Stały punkt setów Hardwella, “HARD” Willa Sparksa juz dostępne

Stały punkt setów Hardwella. „HARD” Willa Sparksa już dostępne

Jeden z najjaśniejszych punktów setów Hardwella doczekał się premiery. Will Sparks ponownie melduje się w Revealed Recordings!

Czy Hard naprawdę jest twardy?

Rebels Never Die Tour Hardwella trwa w najlepsze. Trasa ta bez wątpienia może być uznawana za jedną z najlepszych wśród tras elektronicznych producentów w tym roku. W końcu świeżość Holendra, który w tym roku powrócił na scenę, nadal się utrzymuje i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.

Same sety Hardwella mogą się podobać. Przede wszystkim są one przepełnione nową muzyką, która w bardzo szybkim tempie zyskała sobie rzeszę fanów. Prócz niej są jednak inne utwory, które regularnie pojawiają się w setach producenta.

Jednym z nich jest Hard Willa Sparksa, które można brać za jedno z najbardziej wyczekiwanych brzmień z setów muzyka. Czas wyglądania za kawałkiem się jednak skończył, gdyż utwór w końcu doczekał się premiery. Warto sprawdzić kawałek, gdyż bardzo możliwe, że usłyszymy go podczas nadchodzącego seta Hardwella w Łodzi.

Przeczytaj też: Nie spać, zwiedzać… tylko gdzie i kiedy? Oto najlepsze polskie listopadowe eventy

Utwór już od pierwszych nut w pełni tłumaczy swój tytuł. Zdecydowanie pasuje on charakterem do najnowszych produkcji Hardwella. Może to tłumaczyć, dlaczego został wydany właśnie w wytwórni tego producenta. Kawałkowi nie brak mocnego uderzenia oraz głębi. Nietrudno sobie wyobrazić, jaką robotę potrafi zrobić na scenie.

W Hard Will Sparks zdecydowanie odpalił protokół rave. Prócz wysokiej energii w dropie warto również pochwalić zgrabną melodię z breaku. Całość utworu miesza ze sobą brzmienia kilku gatunków, głównie jednak big room house oraz techno.

Trzeba przyznać, że Will zdecydowanie podkręca nastroje przed koncertem Hardwella. Chcecie trochę poskakać po pokoju? W takim razie poniżej znajdziecie coś dla siebie. Pamiętajcie też o naszym Facebooku, gdzie codziennie znajdziecie najlepsze newsy ze świata muzyki elektronicznej.

Will Sparks – HARD
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →