News
Słynny Techno Viking z własną figurką. Jak ją zdobyć?

Słynny Techno Viking z własną figurką. Jak ją zdobyć?

Kolejna gwiazda elektronicznej społeczności doczekała się własnej zabawkowej figurki. Tym razem zaszczyt przypadł legendarnemu Techno Vikingowi.

Techno Viking zatańczy na półce?

Memy – wszyscy je kochamy. Naturalnym jest, że również dane grupy społeczne mają swoje własne żarty. Zazwyczaj memy związane z danym nurtem są zrozumiałe tylko dla wąskiej grupy „wtajemniczonych”. Czasem jednak konkretne żarty, memy, nagrania są na tyle śmieszne, że wypływają szerzej i momentalnie stają się viralami.

Społeczność muzyki elektronicznej nie jest oczywiście gorsza, a jakże, my również mamy kilka perełek w zanadrzu. Jednym z popularniejszych gagów naszej branży jest video z nagraniem tzw. Gurning Rave Guy’a.

Nie tak dawno temu informowaliśmy was, że Shaun Jackson, którego ruchy taneczne pokochały miliony na świecie doczekał się swojej własnej zabawkowej figurki. Wygląda na to, że to jednak nie koniec. Firma Joe Shark Sandwich Toys postanowiła bowiem zabrać się za kolejnego klasyka.

Przeczytaj też: Bohater EDM-owego mema uhonorowany w nietypowy sposób

Tym razem padło na tzw. Techno Vikinga. Jeżeli ktoś nie widział kultowego nagrania umieszczonego na YouTube 12 lat temu to ma wiele do nadrobienia, mimo że jego zawartość nie będzie niezwykle zaskakująca.

Jest to bowiem video, w którym tytuł zdradza niemal wszystko. Tym razem rytm techno poczuł postawny mężczyzna, który najwyraźniej postanowił na czas rave’u opuścić chwilowo Valhallę. Jeżeli chcecie przyozdobić mieszkanie jego podobizną to teraz macie ku temu dobrą okazję.

Jak informuje Joe Shark Sandwich Toys, jego figurka dostępna jest już teraz za 40 funtów. Co ciekawe, dostępna w sprzedaży jest również podobizna tzw. Water Boy’a również występującego w nagraniu. Tą figurkę dostaniecie za 20 funtów. No dobra, figurki zabawkowe ze sceny elektronicznej wchodzą do sprzedaży, teraz jednak pora na coś większego. Madame Tussaud wiesz o kim mówię…
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →