News
Wiemy kiedy trafią do sprzedaży bilety “Global Journey” na Tomorrowland 2023

Wiemy kiedy trafią do sprzedaży bilety “Global Journey” na Tomorrowland 2023

Jedne z najbardziej prestiżowych biletów na Tomorrowland 2023 lada moment trafią do sprzedaży. Kiedy będzie można kupić wejściówki Global Journey?

Tomorrowland w wersji premium

Imprezowanie poza granicami naszego kraju ma często to do siebie, że wiąże się z wieloma utrudnieniami natury logistycznej. W końcu by spokojnie bawić się na sławnych festiwalach należy daleko wcześniej wszystko dobrze zaplanować.

Nie do końca o to chodzi jednak na tego typu wydarzeniach. Na imprezy idzie się właśnie raczej głównie po to by zrelaksować się, nie zamęczając niepotrzebnymi sprawami przy okazji. Takimi mogą być chociażby zaplanowanie sobie transportu, noclegu lub wyżywienia.

Dla osób, które nie chcą się tym przejmować przychodzą na pomoc wejściówki Tomorrowland Global Journey. Są to bilety, które przy oczywiście odpowiednio wyższej cenie oferują dodatkowo transport oraz zakwaterowanie.

Przeczytaj też: Ten numer był najczęściej grany w 2022 roku na głównych scenach festiwali EDM

Prócz tego w tym roku bilety typu Global Journey oferują bonusowo „skrzynię skarbów” oraz pamiątkową torbę. Same bilety z racji na swoją naturę zazwyczaj nie pozostają zbyt długo w sprzedaży, dlatego osoby, które rozmyślają nad zakupem właśnie tych biletów powinny się zawczasu doinformować o szczegółach.

Chyba najważniejszą informacją potrzebną na ten moment jest data sprzedaży samych wejściówek. Już teraz nie jest to tajemnica. Tomorrowland za pomocą swojego Twittera poinformował fanów, że sprzedaż biletów ruszy już w najbliższą sobotę (tj. 21. 01) o godzinie 17:00.

A Wy, wolicie imprezować nie martwiąc się o szczegóły logistyczne, czy raczej zaoszczędzić trochę i planować wszystko samemu? Dajcie nam znać na naszym Facebooku, gdzie codziennie czekają na was najlepsze newsy ze świata muzyki elektronicznej.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →