News
Oliver Heldens

Podbojów sceny techno przez Olivera Heldensa ciąg dalszy. Posłuchaj „WANNA GO BANG” HI-LO

Czy wejście Olivera Heldensa w świat techno oznacza zakończenie jego działalności pod dawnym aliasem? Sprawdź!

Oliver Heldens, 26-letni fenomen sceny house

Pomimo bardzo młodego wieku jak na listę swoich osiągnięć Oliver Heldens już od prawie dekady utrzymuje pozycję jednego z największych fenomenów światowej sceny house. Jego kariera zaowocowała nie tylko występami na największych światowych festiwalach, lecz przede wszystkim staniem się pierwowzorem dla następnego etapu rozwoju muzyki house.

Przeczytaj także: Emma Hewitt z nowym numerem w 2 wersjach. Jedna z Benem Nickym

Dzisiaj Oliver, nadal będąc bardzo młodym artystą, stara się rozwijać swoje kompetencje o coraz to nowsze współprace czy działania, czego efektem są bardzo dobre wyniki rozwoju jego wytwórni, Heldeep Records. Będąc Holendrem wręcz obowiązkiem było, aby pojawił się on wraz ze składem swojej wytwórni podczas tegorocznego ADE i tak też się stanie, jednak w dużo bardziej uroczystej formie, gdyż Heldens wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi oraz członkami Heldeep przejmie stery w głównej hali wydarzenia. O ile motyw wytwórni Oliviera jest wszystkim znany, tak sam artysta w swojej muzyce coraz bardziej stara się odchodzić od przypisanego mu brzmienia, czego efektem jest najnowsze WANNA GO BANG.

Techno bang wprost od HI-LO

WANNA GO BANG jest niczym innym jak dużym nawiązaniem przez Oliviera do dark techno, które w tym przypadku jednak zachowuje bardziej house’owy styl całej aranżacji.

Ten utwór i EP-ka są dla mnie naprawdę wyjątkowe, ponieważ uwielbiam je grać w swoich setach i otrzymałem dzięki nim dużo wsparcia od moich największych mentorów.

Sam utwór stanowi przykład tego, czego będziemy mogli się spodziewać na nadchodzącej EP-ce Holendra, która ukaże się już w ten piątek w Drumcode. Sprawdźcie poniżej, jak najnowsze WANNA GO BANG sprawdza się w praktyce.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →