News
Dwóch Polaków wydało nowy singiel w Spinnin’ Records - posłuchaj

Dwóch Polaków wydało nowy singiel w Spinnin’ Records – posłuchaj

Premiery rodaków w wielkich zagranicznych wytwórniach zawsze cieszą. Polscy artyści znów meldują się z premierą w Spinnin'. Jak im poszło?

Polscy artyści wydają w Spinnin’

Polscy artyści coraz częściej przebijają się do zagranicznych wytwórni. Można to obserwować zarówno w przypadku sceny mainstreamowej jak i undergroundowej. Zjawisko to może niezwykle cieszyć. Jednoznacznie bowiem wskazuje na to, że Polacy również mają coś do powiedzenia w kontekście muzyki elektronicznej.

W końcu od pewnego czasu już zmienił się schemat, w którym w zagranicznych wytwórniach oglądaliśmy tylko kilku wybranych rodzimych artystów. Obecnie polscy, młodzi twórcy nie dość, że wydają w ogromnych labelach, to jeszcze mocno budują nazwiska swoją muzyką.

Świetnie to pokazuje chociażby przypadek Blindersa, który nie dość, że regularnie wydaje w wytwórni Martina Garrixa – STMPD RCRDS to jeszcze uchodzi za jedną z największych gwiazd labelu. Już teraz mamy możliwość po raz kolejny usłyszeć gwiazdy rodzimego podwórka na wielkich kanałach.

Przeczytaj też: Axwell ponownie zagrał “Slow Clap”. Nowy release z Ingrosso na horyzoncie?

Do Spinnin’ Records bowiem wraz z utworem Terrified zawędrowali EMDI oraz Mave. Twórcy w cały utwór zaangażowali również Veronicę Bravo, którą można znać chociażby z takich singli jak Hurts Like This lub For Good.

Najnowszy utwór Terrified jest dość radiową produkcją, przynajmniej do czasu refrenu. Tam znajdziemy bowiem przyjemną mieszankę elementów melodycznych z agresywnymi uderzeniami basu. Całość została wykonana na naprawdę wysokim poziomie.

Miejmy nadzieję, że Terrified to tylko jedna z wielu produkcji, których będziemy mieli okazję usłyszeć od Polaków w tym roku w zagranicznych wytwórniach. Najnowszego utworu posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube.

EMDI & Mave – Terrified (feat. Veronica Bravo)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →