News
REZZ gościem podcastu Kittens - SHE/HER/THEY

REZZ po raz pierwszy w karierze o swoim życiu prywatnym i zdrowiu psychicznym

Topowa reprezentantka kobiecego grona na scenie basowej niezbyt chętnie udziela jakichkolwiek wywiadów. Po raz pierwszy od 7 lat REZZ otworzyła się na temat swojego życia prywatnego w podcaście ze swoją przyjaciółką. Posłuchaj!

Udany rok REZZ

Mająca zaledwie 27 lat producentka z irańsko-ukraińskimi korzeniami ma za sobą kolejny niezwykle udany rok. Odkąd zyskała popularność w 2015 roku nieszablonowymi midtempowymi produkcjami, jej kariera wydaje się rozwijać szybciej niż pozostałych kolegów i koleżanek po fachu.

Przeczytaj również: Sikdope i techno? Posłuchaj remiksu Poland Lil Yachty’ego

W październiku REZZ wyprzedała oba show w słynnym Red Rocks, wydała nieprawdopodobnie dobry debiutancki album SPIRAL, zaliczyła trasę koncertową po całych Stanach Zjednoczonych, zaprezentowała ekskluzywny miks z trzynastoma nigdy niewydanymi trackami, Nightmare On Rezz Street 2, oraz ogłosiła, że w 2023 roku zagra wspólnie na scenie z Deadmau5. Przyzwoity wynik jak na dwanaście miesięcy, a to tylko część jej osiągnięć we wspomnianym czasie.

REZZ – Nightmare On Rezz Street 2, posłuchaj

REZZ o życiu prywatnym i zdrowiu psychicznym

Producentka raczej nie słynie ze zbyt częstego udzielania się w mediach, jeżeli chodzi o najróżniejszej treści wywiady i podcasty. W przeciągu ostatnich 7 lat nie pojawiła się chyba w żadnym mówionym dłuższym formacie.

Nie lada gratką dla jej wszystkich fanów będzie najnowszy epizod podcastu KITTENS, jej przyjaciółki, w którym autorka Hypnocurrency postanowiła się totalnie otworzyć – opowiada o swojej rodzinie, zdrowiu psychicznym, związku z inną kobietą i swoich życiowych zmaganiach.

Wyciągnięcie siebie samej z negatywnego miejsca, w którym byłam, było 3 razy trudniejsze niż osiągnięcie sukcesu

– REZZ w podcaście „SHE/HER/THEY”.

Może to być pierwszy i ostatni raz, kiedy spotka nas przyjemność posłuchania ponad 60-minutowego dialogu z producentką w roli głównej. Zapraszam do sprawdzenia!

SHE/HER/THEY with KITTENS – REZZ
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →