News
Spotify

Na Netflixie obejrzymy serial o początkach Spotify

Platforma Netflix to skarbnica filmów i seriali wszelakich gatunków. Przewijają się tam zarówno perełki, kultowe produkcje, jak i projekty mniej udane. Do której z tych grup należeć będzie The Playlist, czyli 6-odcinkowa seria, która przedstawi nam historię o początkach aplikacji Spotify na rynku szwedzkim i zagranicznym. Czy zobaczymy w niej jakiegoś sławnego aktora i kiedy nastąpi premiera? Przekonajcie się sami!

Czy The Playlist zaciekawi fanów muzyki?

Playlista, bo tak brzmieć będzie polski tytuł, jest szwedzką produkcją, w której pojawią się gwiazdy takich seriali, jak Wikingowie czy Upadek królestwa. Nad projektem pieczę sprawowały dwa zespoły – Banijay Group oraz Yellow Bird, który dwa lata temu brał udział w nagrywaniu serii pt. Młody Wallander. Warto dodać, że będzie to dramat biograficzny, a podczas sześciu odcinków ukazana zostanie historia powstawania i rozwoju jednego z największych serwisów streamingowych na świecie.

Przeczytaj też: Alan Walker w ten weekend w Polsce! Informacje + konkurs

W serialu przedstawionych zostanie sześć różnych historii, z czego każda tyczyć będzie się innej osoby. Warto teraz dodać, że w skład aktorski wchodzą np. Edvin Endre, który występował w takich produkcjach jak Wikingowie czy Eddie zwany Orłem. Kolejną rozpoznawalną osobowością jest Christian Hillborg, którego mogliśmy zobaczyć wcześniej w Peaky Blinders, filmie Mechanik: Konfrontacja czy w Ostatnim pojedynku. Oprócz nich Szwedzi obsadzili także Johna Carewa, czyli byłego norweskiego piłkarza, który grywał w takich klubach jak Valencia czy Aston Villa, oraz Valtera Skarsgarda, czyli brata sławnych aktorów Billa i Gustafa Skarsgard.

Już od kilku dni oficjalny trailer serialu jest dostępny na kanale YouTube serwisu Netflix. Aktualnie projekt porównywany jest do takich produkcji, jak The Social Network, który opowiada o początkach Facebooka. Teraz mamy do czynienia z historią dotyczącą aplikacji Spotify, która jest ściśle związana z rynkiem muzycznym, a co za tym idzie- także EDM-u. Seria będzie dostępna od obejrzenia od 13 października tego roku, a jej odcinki trwać będą po około 45 minut, tak że nie powinniście się nudzić. Nie zamierzam teraz spoilerować, a jedynie zaprosić Was do obejrzenia zwiastuna The Playlist, z którego powinniście wywnioskować, o co opierać się będzie fabuła produkcji.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →