News

Prezent na Wielkanoc, czyli wielkie ogłoszenia Sunrise Festival 2023

Wczoraj pisaliśmy o powiększającym się line-upie Sunrise Festival 2023, a dzisiaj też mamy do tego świetną okazję! Tuż przed rozpoczęciem Świąt Wielkanocnych organizatorzy postanowili podzielić się z nami naprawdę dużymi ogłoszeniami. Do ekipy artystów z Podczela dołączyły aliasy, które rozchwytywane są w całej Europie! Kogo jeszcze zobaczymy w Kołobrzegu? Sprawdźcie sami!

Sunrise Festival 2023 – headlinerzy sceny techno

Jeszcze wczoraj przedstawiciele Sunrise Festival mówili, że niedługo podzielą się z nami techno ogłoszeniami. Jak widać nie kłamali i w line-upie kołobrzeskiej imprezy wylądowały znane aliasy. Pierwszym z nich jest hiszpański DJ o pseudonimie COYU. Jest on założycielem wytwórni Suara, a w przeszłości współpracował z takimi gwiazdami jak Green Velvet, Reinier Zonneveld czy Kevin de Vries. Od dłuższego czasu jest również związany z labelem Defected. Jego występ odbędzie się 21 lipca na scenie Black.

Sunrise Festival uraczył nas wczoraj aż sześcioma ogłoszeniami, a wśród nich znalazł się debiutant z zeszłego roku – Hannes Bieger. Tego samego dnia na scenie Black publiczność rozgrzeje również irlandzki producent o pseudonimie Rebuke. Jest on przede wszystkim znanym przedstawicielem takich labelów jak Dirtybird, Drumcode czy nawet Filth On Acid. Warto jeszcze wspomnieć o ogłoszeniu duetu Eli & Fur. W ostatnim czasie projekt ten zyskał międzynarodową popularność za sprawą wydań w wytwórni Anjunadeep.

Przeczytaj również: Starzy znajomi i debiutanci wzmocnili Sunrise Festival 2023. Kto dołączył do line-upu?

Jednym z największych ogłoszeń wczorajszego dnia było to z godziny 18:30. Właśnie wtedy do line-upu kołobrzeskiej imprezy dołączył fenomen muzyki house, a mianowicie Acraze. Jego wielki hit pt. Do It To It nadal grany jest w klubach czy na festiwalach. Amerykanin ma jednak w zanadrzu znacznie więcej nowej muzyki, którą – miejmy nadzieję – zaprezentuje w Podczelu. 27-latek zagra swój set na main stage 22 lipca!

Najlepsze zostawiłem oczywiście na koniec. Bez wątpienia największym zaskoczeniem wczorajszego dnia było potwierdzenie obecności duetu CamelPhat na Sunrise Festival 2023. Dwójka Brytyjczyków to prawdziwi wirtuozi gatunków melodic house oraz techno. To również stali bywalcy takich imprez jak Creamfields, Tomorrowland czy również Ultra Miami. Ich ostatnie wydania potwierdzają tylko, że nadal są w szczytowej formie. Zagrają oni 21 lipca na scenie Black i tym samym są tamtejszym headlinerem.

Oto wczorajsze ogłoszenia Sunrise Festival 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →