News

Above & Beyond zapowiedzieli nową serię eventów Anjuna open-air

Above & Beyond to brytyjski zespół, który od kilkunastu lat jest na szczycie trance'owego mainstreamu. W czasie największego rozkwitu jego członkowie postanowili założyć wytwórnię Anjuna, która do tej pory ma się dobrze. Jakiś czas temu na terenie naszego kraju odbyła się europejska edycja ich własnego festiwalu, a teraz czeka nas coś zupełnie nowego! Czym będzie Anjunabeats Outdoors? Sprawdźcie sami!

Anjunabeats Outdoors jako rewolucja od Above & Beyond

Czy eventy Anjunabeats przejdą metamorfozę? Wszystko na to wskazuje! Brytyjski zespół zapowiedział zupełnie nową odsłonę live eventów, które w początkowej fazie odbędą się na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Jak sami członkowie Above & Beyond jest to następny krok w stronę wydarzeń na świeżym powietrzu. Ich seria przedsięwzięć Open Air nadal pozostanie niezmienna, lecz odsłona Outdoors to świeże spojrzenie na tego typu imprezy.

Mini trasa Anjunabeats Outdoors rozpocznie się 5 sierpnia w Nowym Jorku. Dwa tygodnie później Above & Beyond pojawią się w Idaho Springs, a cały tour zakończą w kanadyjskim Montrealu. Na tą chwilę nie wiemy jak będą wyglądały line-upy wszystkich trzech imprez. Myślę jednak, że prędzej czy później eventy te zawitają do Europy, a kto wie? Może nawet jeden z nich odbędzie się na terenie Polski?

Przeczytaj również: Znany angielski piosenkarz DJ-em! Jak brzmiał jego set na Tomorrowland?

Kto nie chciałby kolejny raz posłuchać setów gwiazd Anjunabeats w naszym kraju? Anjunabeats Europe 2022 było przedsięwzięciem, które razem z Dreamstate Europe stworzyło trance’owego święto znane na cały Stary Kontynent. Zespół Above & Beyond na pewno zwrócił uwagę na skalę wydarzenia i myślę, że za kilka miesięcy otrzymalibyśmy przełomowe newsy odnośnie tych wydarzeń!

Pragnę tylko przypomnieć, że podczas podczas Anjunabeats Europe w Gliwicach wystąpił nie tylko zespół Above & Beyond, ale również Pretty Pink czy Nitrous Oxide. Ci z Was, którzy obserwują line-upy imprez Open Air od Brytyjczyków wiedzą, że tam wygląda to jeszcze lepiej! Kto nie chciałby posłuchać koncertów Bena Bohmera, Eli & Fur, duetu Tinlicker czy Yotto? Teraz wystarczy tylko czekać na odpowiednie ogłoszenia!

Tak początkowo prezentuje się nowa seria eventów Anjunabeats Open Air!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →