News

Starzy znajomi i debiutanci wzmocnili Sunrise Festival 2023. Kto dołączył do line-upu?

Wygląda na to, że po raz kolejny rozpoczęto proces ogłaszania line-upu Sunrise Festival 2023. Po dwóch tygodniach od zaprezentowania sceny Spinnin' Sessions do ekipy z Podczela dołączają kolejne międzynarodowe gwiazdy! Wśród nich znaleźli się nasi starzy znajomi, jak i również postacie debiutujące w Kołobrzegu. Kogo tam zobaczymy? Sprawdźcie sami!

Ekipa Sunrise Festival 2023 się powiększa

Wczoraj za pośrednictwem socialmediów Sunrise Festival poznaliśmy pięciu kolejnych artystów, którzy w połowie lipca pojawią się na Podczelu. Pierwszym ogłoszeniem okazała się być Laura van Dam. Holenderska DJ-ka znana jest przede wszystkim ze swoich wydań w Armadzie, Anjunabeats czy sublabelu Spinnin’ – DOORN Records. W lipcu zeszłego roku pojawił się jej prawdopodobnie największy projekt w karierze, a mianowicie kooperacja z Sanderem van Doornem. Producentka pojawi się na festiwalu w sobotę na scenie Blue!

Kolejnym debiutantem na nadchodzącej edycji kołobrzeskiego eventu będzie nie kto inny jak MORTEN. Przedstawiciel gatunku future rave, bliski przyjaciel Davida Guetty, a przede wszystkim międzynarodowa gwiazda muzyki EDM. Dzięki swojemu rewolucyjnemu brzmieniu zadebiutował na najwyższym w historii miejscu w rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Już 21 lipca na scenie Red pojawi się u boku Paula Kalkbrennera, aby rozgrać polską publiczność!

Przeczytaj również: Poznaj historię house’u, ewenementu światowej muzyki elektronicznej

Kolejnymi ogłoszeniami okazali się być artyści, których już wcześniej mogliśmy oglądać na scenach Sunrise Festival. Piątkowy White Stage otworzyły dwa aliasy, a mianowicie La Fuente oraz duet KREAM. Czy w związku z house’owymi brzmieniami otrzymamy jeszcze ogłoszenia w postaci MK, Chrisa Lake’a czy innych tego typu postaci? Miejmy taką nadzieję, bo ekipa z Podczela z dnia na dzień staje się potężniejsza.

Ostatnim ogłoszeniem z środy był powracający na Sunrise Festival Ruben de Ronde. Pamiętam moją pierwszą edycję, kiedy to w niedzielę wybrałem się na scenę Red by posłuchać jego występu przed Arminem van Buurenem. Holenderski przedstawiciel Armady zagra swój koncert 22 lipca na Blue Stage u boku takich postaci jak Paul van Dyk czy Gareth Emery! Pamiętajcie również, by dzisiaj też obserwować socialmedia festiwalu!

Oto wszystkie wtorkowe ogłoszenia Sunrise Festival 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →