News

Pierwsza taka Coachella czyli livestream z każdej sceny festiwalu

Już za kilknaście dni odbędzie się kolejna edycja jednego z najpopularniejszych festiwali muzycznych na świecie. Coachella 2023 będzie też z pewnego względu jedyna w swoim rodzaju. Wystąpią tam największe sławy ze świata muzyki, a mówimy tutaj nie tylko o gatunkach EDM, ale również rap czy pop. Co przyniesie nam nadchodząca odsłona? Sprawdźmy to!

Coachella 2023 – oglądaj największe gwiazdy na żywo

Za około dwa tygodnie rozpocznie się Coachella 2023. Z tego względu otrzymaliśmy już niezbędne informacje na temat festiwalu, a także obszernej relacji na żywo, którą oglądać będzie mógł każdy. Amerykański festiwal startuje 14 kwietnia i obejmie dwa weekendy. W tym czasie na kanale YouTube eventy dostępne będzie sześć kanałów, na którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Przeczytaj również: Festiwalowy gigant powraca! Co wiemy o Audiolake 2023?

Pragnę tylko wspomnieć, że co roku line-up Coachelli wygląda naprawdę niesamowicie. W tym roku headlinerami okazali się być zespół BLACKPINK, Frank Ocean, Bad Bunny czy powracający na pustynię Calvin Harris. To oczywiście nie koniec, bo fani muzyki elektronicznej też będą mogli posłuchać setów popularnych EDM-owych artystów. Przypomnijmy sobie kto z tego środowiska wystąpi podczas edycji 2023!

Piątek (14 i 21 kwietnia)

Nora En Pure, Dombresky, Vintage Culture, Jamie Jones, Malaa, Idris Elba, Maceo Plex, TESTPILOT, The Chemical Brothers

Sobota (15 i 22 kwietnia)

Jan Blomqvist, Monolink, Hot Since 82, Eldebrook, Tale Of Us, SOFI Tukker, Eric Prydz pres. HOLO

Niedziela (16 i 23 kwietnia)

LP Giobbi, Camelphat, Sasha & John Digweed, GORDO, MK, Adam Beyer, Boris Brejcha, FISHER b2b Chris Lake, Porter Robinson

Muszę przyznać, że na Coachelli 2023 nie będzie brakować elektronicznych brzmień. W ostatnich czasach na w EDM-owym mainstreamie królują takie gatunki jak house, przeróżne odmiany progressive’u czy nawet techno. Najlepszym potwierdzeniem tego jest oczywiście obecność w line-upie takich gwiazd jak FISHER, Vintage Culture czy Chris Lake. Organizatorzy zdecydowanie skupili się na tym co jest aktualnie trendy. Wszystkie sety wyżej wymienionych artystów znajdziecie na YouTube! Zapraszamy!

Wszystkie informacje odnośnie livestreamu Coachelli 2023 znajdziecie tutaj!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →