News

Radical Redemption, Warface, DJ AniMe – oto gwiazdy Black Sugar 2022

Wielkimi krokami zbliża się jedno z największych hardstyle'owych przedsięwzięć w naszym kraju. Siódmego października odbędzie się impreza o nazwie Black Sugar 2022- Time of Darkness, które jest projektem polskiego zespołu EQ Music. Co wiemy na temat tegoż eventu? Kogo będziemy mogli tam usłyszeć? To wszystko znajdziecie w tym artykule!

Black Sugar 2022 – co musisz wiedzieć?

Do jednej z największych hardstyle’owych imprez roku zostało dokładnie pięć dni. Event odbędzie się dokładnie 8 października w klubie Wytwórnia, który znajduje się wewnątrz łódzkiego hotelu Hilton przy ul. Łąkowej 29 na Starym Polesiu. Wydarzenie ma rozpocząć o godzinie 21, a zakończyć około 4 rano. Nadal można zaopatrzyć się w bilety, które są dostępne w cenach od 199 do 599 złotych w zależności od rodzaju.


Przeczytaj też: Antoine Clamaran wystąpi w Warszawie!

Tak wysokie ceny wejściówek są związane z pierwszą (499 zł) i drugą (599 zł) pulą karnetów VIP. W związku z tym przysługują nam takie udogodnienia jak np. osobne wejście na imprezę, dostęp do specjalnej strefy, osobna toaleta, wybór jednego z trzech proponowanych przez organizatorów posiłku, drinki, napoje, szatnia i co najciekawsze – obecność artystów. Warto też dodać, że od pewnego momentu można zaopatrzyć się w ubrania na tę jakże specjalną okazję. Grupa EQ Music przygotowała dla nas T-shirty oraz bluzę unisex, które możecie znaleźć na oficjalnej stronie organizatora.

Tak prezentuje się pełen line-up imprezy Black Sugar 2022- Time of Darkness!

Kim są główne gwiazdy Black Sugar 2022?

Trzeba przyznać, że nadchodząca impreza spod szyldu EQ Music to ich największy projekt do tej pory. Jeszcze nigdy nie gościliśmy tak znanych postaci w line-upie eventu Black Sugar. Już za pięć dni w Łodzi zagrają uznani na międzynarodowej scenie artyści muzyki hardstyle, a w tym również przedstawiciele polskiej sceny gatunku, czyli RAWNESS, DJ Driver oraz Regain. Dodam tylko, że EQ Music Team też przygotowali coś muzycznego od siebie w związku z tym przedsięwzięciem.

Teraz przyszła pora na przedstawienie najbardziej znanych postaci, które pojawią się na Black Sugar 2022. Włoska DJ-ka o pseudonimie AniMe, która na swoim kanale YouTube zebrała ponad 125 tysięcy subskrybentów. Jej najpopularniejszym utworem jest The Third Invasion, czyli oficjalny hymn austriackiej imprezy Masters of Hardcore 2018, na której wystąpiły takie postacie jak Angerfist czy Miss K8! W przeszłości współpracowała z innym włoskim producentem muzyki hardstyle, a mianowicie Mad Dogiem. Aktualnie pracuje nad rozwojem swojego kanału i dalszym wydawaniu muzyki. W tym miejscu trzeba wspomnieć, że jest wieloletnią członkinią labelu Dogfight Records, którego założycielem jest jej wcześniej wymieniony rodak!

Posłuchaj setu DJ AniMe z imprezy Masters of Hardcore 2022 – Magnum Opus!

Tha Playah to twórca, o którym zdecydowanie można powiedzieć wiele dobrego! Jest on bliskim współpracownikiem Angerfista, dla którego tworzył remiksy, a także oryginalne produkcje pokroju The Heartless czy Prophecy. W przeszłości wydał również wspólne produkcje z projektem Radical Redemption, Destructive Tendencies czy duetem Frequencerz. Jest założycielem wytwórni State Of Anarchy, gdzie wydawały takie gwiazdy jak np. Dr Phunk czy Paul Elstak. W swojej karierze udało mu się występować na imprezach pokroju Dominator Festival, Thunderdome, Defqon. 1 czy Qlimax. To prawdziwa legenda sceny hardcore!

Posłuchaj największego hitu Tha Playah czyli The Heartless z Angerfistem!

Następnym znanym artystą, który pojawi się podczas Black Sugar 2022 jest Warface, czyli holenderski hardstyle’owiec, członek duetu War Force (razem z E-Force) oraz przede wszystkim znana postać w swoim fachu. Założyciel wytwórni End Of Line, w której skład wchodzą m.in. D-Sturb. W jego labelu miejsce dla siebie znalazł również nasz wcześniej wspomniany rodak – Regain. Współpracownik takich gwiazd jak np. duetu Da Tweekaz, Zatoxa, zespołu Sub Zero Project i innych legendarnych postaci gatunku. Jego jeden z ostatnich projektów to kooperacja z Brennanem Heartem dla I AM HARDSTYLE. Największy hit Youri’ego to oczywiście hardstyle’owa wersja przeboju amerykańskiej formacji Imagine Dragons pt. Radioactive. Stworzył ją z pomocą prawdziwej legendy – Marka With a K i tym samym zdobył dzięki niej ponad 13 milionów odsłon w serwisie Spotify!

Posłuchaj setu b2b Warface’a i duetu Rebelion z Intents Festival 2022!

Radical Redemption to bezapelacyjnie największa gwiazda nadchodzącej imprezy od EQ Music. W swojej karierze współpracował z takimi gwiazdami jak duet Yellow Claw, projektami Lil Texas, Act Of Rage czy Noisecontrollers, a także KELTEKIEM, Hard Driverem i wcześniej wymienionym Warfacem. Członek zespołu Minus Militia, który tworzy z polsko-holenderskim artystą o pseudonimie Crypsis. Joey jest również producentem wydającym pod skrzydłami wytwórni Minus Is More, którą w 2008 roku założył DJ Luna. Na swoim kanale YouTube uzbierał 175 tysięcy subskrypcji, a jego najpopularniejszym pod względem wyświetleń kawałkiem jest oczywiście Brutal 6.0, który uzbierał od momentu premiery prawie 6 i pół miliona wyświetleń!

Takie show zrobił Radical Redemption na Reverze 2022!

Sprawdź także:

Chcesz brzmieć jak Blinders? Polak i STMPD RCRDS przygotowali producer pack

Legendarny psytrance’owy projekt dołącza do line-upu Transmission Poland 2022

Monstercat wchodzi na nowy rynek współpracą z F1
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →