News
Popowy western? KSHMR zaskakuje w najnowszym kawałku

Popowy western? KSHMR zaskakuje w najnowszym kawałku

Słuchamy najnowszego utworu KSHMRA, w którym czeka na nas mieszanka styli i... czasów. Czy tytułowy diabeł jest tak straszny, jak go malują?

Z wycieczką na Dziki Zachód

KSHMR to jeden z tych twórców, u których talent idzie w parze z sukcesem. Chociaż wydawać się może to ze sobą blisko powiązane, to jednak nie zawsze odnajduje to odzwierciedlenie w rzeczywistości. Często bowiem o sukcesie (krótszym lub dłuższym) artystów decyduje jeden chwytliwy utwór, kontrowersyjność czy po prostu internetowy trend.

Nie jest tak w przypadku KSHMRA, bo producent ten od dawna potwierdza każdym kolejnym utworem swoje umiejętności. Nie mówię tutaj, że każdy kawałek amerykańskiego artysty okazał się wielkim hitem. Od dawna jego utwory trzymają jednak pewien solidny muzyczny poziom.

Właśnie pojawiła się okazja, by sprawdzić, czy ten stan rzeczy nadal się utrzymuje. Oficjalnej premiery doczekał się bowiem kawałek The Devil You Know. Sprawdźmy zatem, jak brzmi produkcja.

Przeczytaj też: Transmisja na żywo z Amsterdam Music Festival 2022 – szczegóły

Pierwsze, co rzuca się w oczy i uszy, to charakter utworu. Ten niewątpliwie przywodzi na myśl Dziki Zachód. Wskazuje na to zarówno obraz, jak i brzmienia użyte w utworze. Całości dopełnia również klimatyczny wokal Micky Blue.

Na tym jednak podobieństwa do westernu się kończą. Utwór bowiem ma strukturę mocno popową. Sam refren ciężko skojarzyć z rewolwerami, kaktusami i tequilą. Mimo to jest on całkiem przyjemny. Melodie gitar zdecydowanie są chwytliwe.

Jeżeli oczekiwaliście mocnego uderzenia, to w najnowszym utworze KSHMRA go nie znajdziecie. Znajdziecie za to utwór, który – mimo że nie jest nie wiadomo jak zaskakujący swoim brzmieniem – to stanowi całkiem przyjemną i o dziwo zgraną kompozycję.

KSHMR – The Devil You Know (ft. Micky Blue)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →