News
Najnowszy album The Chainsmokers w zupełnie nowej wersji

Najnowszy album The Chainsmokers w zupełnie nowej wersji

Wszystkie utwory z ostatniego albumu The Chainsmokers zyskały zupełnie nowe brzmienie. Sprawdzamy szczegóły.

The Chainsmokers z muzyką do nauki?

Gdzie się podziało to The Chainsmokers? Elektroniczny duet tworzony przez Andrew Taggarta i Alexa Palla niegdyś zupełnie definiował aktualne trendy w EDM. Być może nie każdego przekonywała ich muzyka. Artyści jednak długi czas wykręcali niesamowite liczby, tworząc przy tym pokaźny zbiór światowych hitów.

Później DJ-e zdecydowanie ograniczyli swoją działalność w Internecie. Postanowili bowiem w pełni skoncentrować się na wydaniu swojego czwartego w karierze albumu studyjnego – So Far So Good.

Przerwa w twórczości producentów jednak nie wpłynęła dobrze na zasięgi zespołu. Ich najnowszy album, z wyjątkiem poszczególnych kawałków, odbił się w sieci bez większego echa. Jasne, nadal mówimy tu o całkiem solidnych liczbach, trudno je jednak porównywać z wynikami sprzed przerwy zespołu.

Przeczytaj też: Film, który transmitowany był w sławnym teatrze. Aftermovie z Tomorrowland 2022 już dostępne

Teraz jednak album liczący sobie 13 pozycji może zyskać nowe życie. Artyści bowiem w sieci zamieścili zbiór kawałków z So Far So Good w nowej, odświeżonej wersji. Trzeba przyznać, że nowe brzmienie ostatnich utworów The Chainsmokers może zaskoczyć.

Wszystkie odświeżone utwory wykonane zostały w stylu lo-fi. Nowa muzyka zespołu może się kojarzyć zatem z popularnymi w ostatnim czasie playlistami do nauki. One bowiem głównie to właśnie na lo-fi się opierają.

Tak czy inaczej, ciekawie jest posłuchać, jak The Chainsmokers radzą sobie z muzyką znacznie mniej dynamiczną niż tą, którą prezentują nam standardowo. Całość znajdziecie już teraz w transmisji live 24/7 artystów. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

The Chainsmokers – So Far So Good (lofi remixes) 24/7 livestream
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →