News

Kolejny singiel Kaskade z reedycji albumu 'Fire & Ice’

Utwór Llove v3 to już szósty singiel wydany przez amerykańskiego producenta z okazji nadchodzącej reedycji albumu Fire & Ice. Jak brzmi najnowsza kompozycja wiekowego już utworu? Sprawdźmy to!


Rework Fire & Ice gotowy w 60 procentach

Legendarna płyta Amerykanina skończyła w tamtym roku dziesięć lat. Z tej okazji pojawił się naszym serwisie artykuł odnośnie tego jubileuszu, który zawierał w sobie informacje o pierwszym singlu z reworku – Turn It Down v3 stworzony razem z duetem Cop Kid.
Następnymi numerami wydanymi przez Ryana były Lessons in Love v3, ICE v3, How Long v3 oraz Let Me Go v3. Pierwszy z nich jest jak do tej pory według mnie najlepszym utworem z nadchodzącego projektu Kaskade. Pomijając wszelkie wątpliwości, fani artysty na pewno będą zadowoleni z tego co przygotował na 2022 rok.

Reedycja Ognia i Lodu może być jednym z najlepiej brzmiących albumów jakie kiedykolwiek wydał Ryan. Jestem tego zdania, ponieważ aktualnie panuje wszechobecna moda na reedycja piosenek, remiksów. Można o tym wspomnieć na przykładzie Davida Guetty lub Afrojacka, którzy przedstawiają ostatnio wersje swoich legendarnych utworów.
Oprócz tego utwory, które do tej pory ukazał Raddon brzmią bardzo nostalgicznie. Wystarczy tylko posłuchać wcześniej wspomnianego Lessons in Love v3 lub Let Me Go v3, na której nowej wersji możemy nadal usłyszeć Marcusa Bently’ego. Ostatnio pojawiła się kolejna piosenka z nadchodzącego krążka Kaskade, więc teraz sprawdźmy jak brzmi Llove v3!

Posłuchaj Lessons in Love v3 z nadchodzącego albumu Kaskade

Llove po raz trzeci

Najnowsza wersja utworu Llove, który w oryginale powstał z piosenkarką o pseudonimie Haley jest kolejną udaną produkcją z nowego projektu Ryana. Tym razem wokali do numeru użyczył znany już ze współpracy z Kaskade, australijski producent – Lipless. Młody DJ może pochwalić się sporym osiągnięciem, ponieważ w 2016 roku został on nominowany wspólnie z Raddonem do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy remix za swoją wersję piosenki Only autorstwa artysty o pseudonimie – R YX.
Niestety Panowie przegrali z producentem o nazwie RAC, który zremiksował utwór Boba Mosesa pt. Tearing Me Up. Czy oznacza to, że słuchając Llove v3 mamy do czynienia z istnym arcydziełem? Można tak pomyśleć, skoro poprzednia kolaboracja Kaskade oraz Lipless przyniosła im nominację do jakże prestiżowej nagrody Grammy. Jak jest naprawdę?

Nowe szaty Llove brzmią zupełnie inaczej od oryginału, chociaż tekst piosenki nie został zmieniony. Jak można opisać najnowszy singiel Ryana? Myślę, że Raddon powinien dłużej pomyśleć nad wyborem piosenkarza, który miałby zastąpić Haley, ponieważ nie jest to głos, który będzie lubiany przez każdego.
Singiel jest typowo house’owym wydaniem z bardzo fajnie stworzonym brzmieniem, na które składają się znane z lat 2010 elementy perkusyjne, ciekawe vocal chopy, ale na największą pochwałę zasługuje spokojna, uzależniająca melodia dzięki, której poczujemy się jakbyśmy byli na jednej z największych plaż Ibizy.
Jak już wcześniej wspomniałem – w całym utworem nie pasuje mi tylko wokal, lecz ogółem jest to bardzo solidne wydanie. Teraz wystarczy czekać tylko na wydanie całego projektu!

Posłuchaj Llove v3 autorstwa Kaskade oraz Lipless

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →