News

Ponad 20 europejskich występów Malaa tego lata. Na liście jest oczywiście Polska!

Czy mamy tu fanów francuskiego producenta Malaa? Sprawdź, gdzie i kiedy w Europie wystąpi jeden z najpopularniejszych producentów muzyki elektronicznej! 


Malaa rusza w trasę

Już od 2015 roku, w którym to Malaa zadebiutował na scenie muzyki elektronicznej, notuje coraz to większy wzrost popularności. I choć jego tożsamość jest tak naprawdę nieznana, to z pewnością nie przeszkadza to jego fanom. Swoją popularność w jakimś stopniu może zawdzięczać trójce francuskich przyjaciół, a mowa oczywiście o DJ-u Snake’u, Tchamim i Mercerze. Wspólne działania pod szyldem Pardon My French i popularyzowanie czwórki producentów pochodzących z Francji przyniosło mu dużo dobrego.
Dużym sukcesem okazał się projekt No Redemption Tour, który swój początek miał w roku 2017. Polscy fani muzyki francuskich producentów mieli dzięki niemu okazję usłyszeć artystów na żywo podczas występu na Sunrise Festival czy solowego dj seta Malaa w klubie Holidays Orchowo. W tym roku Malaa zaplanowaną ma już trasę koncertową, która nie ominie naszego kraju!

Na swoim Twitterze Malaa udostępnił grafikę z rozpiską koncertową na rok 2022. Cała trasa obejmuje występy w Europie, ale również w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Do europejskich występów zaliczają się największe festiwale, w tym nasz Sunrise Festival w Kołobrzegu. Występ francuskiego producenta zaplanowano na 22 lipca podczas pierwszego dnia festiwalu! Kto wybiera się na show zamaskowanego producenta występującego pod pseudonimem Malaa

MALAA – LIVE SET FROM PARIS

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →