Sprawdzamy set Malaa z Hi Ibiza. Co grał artysta na imprezowej, hiszpańskiej wyspie? Malaa z setem w Hi Ibiza 0 UserComments

Malaa udostępnił swój cały set z Hi Ibiza - posłuchaj

Artykuł dodano: 21 czerwca, godz. 19:09
Odsłony: 731x
Sprawdzamy set Malaa z Hi Ibiza. Co grał artysta na imprezowej, hiszpańskiej wyspie?


Malaa z setem w Hi Ibiza

Muzyka elektroniczna bardzo często przyciąga imprezowiczów głodnych wrażeń do światowych klubów. Dzięki temu EDM wypromowało mnóstwo placówek na całym świecie. Kluby żyjące bardzo blisko z muzyką elektroniczną znajdziemy chociażby w Las Vegas, Miami czy Londynie.

Wymieniając te najlepsze nie można oczywiście pominąć tych na Ibizie. Ta hiszpańska wyspa od dawna jest istną wizytówką europejskiej muzyki klubowej. Dzięki temu wyspa ta szczyci się wieloma świetnymi klubami. Trzeba przyznać jednak, że bogate wnętrza oraz świetne lokalizacje to nie wszystko, dzięki czemu kluby na Ibizie zawdzięczają swoją popularność.

Na Ibizie bowiem od dawna standardem jest, że w sezonie regularnie goszczą tam muzyczne gwiazdy światowego formatu. Niemal w każdy weekend w tamtejszych większych klubach można spotkać znanych DJ-ów. Wszystko za sprawą licznych rezydencji oraz jednorazowych koncertów.

Przeczytaj też: Albumowa droga Malaa rozpoczęta. Posłuchaj "How It Is"


Świetny koncert na Ibizie odbył się zaledwie w zeszłym tygodniu. W klubie Hi Ibiza za DJ-skimi deckami 17 czerwca stanął bowiem francuski producent Malaa. Trzeba przyznać, że jego koncert może się spodobać wielu. Co zatem leciało z głośników podczas koncertu artysty?

Malaa od dawna kojarzony jest z bass house'm, i trzeba przyznać, że ten set był istnym królestwem tego gatunku. Tracklista DJ-a opierała się również na mocnych house'owych i tech-house'owych produkcjach. Sam set rozpoczęty został świetnym editem jego utworu Wait. Sama składanka świetnie nada się chociażby do rozkręcenia domówki.

Trzeba przyznać, że występ ten bardzo dobrze wprowadza w klubowy, wakacyjny nastrój. Cały set artysty znajdziecie już teraz na platformie SoundCloud. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na naszym profilu na Facebooku

Posłuchaj pełnego seta Malaa z Hi Ibiza

MALAA · Malaa - Live In Ibiza 2022 - Hi Club Club Room

Sprawdź także

- Drake wydał taneczny album. Producentem sześciu numerów został Carnage.
- James Hype - jaki jest jego collab marzeń, najgorszy nawyk i czy używa SYNC?
- Mark Ronson, producent "Uptown Funk", stworzył kurs producencki 
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)