Pomimo używania różnych pseudonimów van Buuren cały czas pozostaje taki sam. Niedługo fani jego twórczości będą mieli okazję zobaczyć film dokumentalny „THIS IS ME”. 0 UserComments

„THIS IS ME” - film o Arminie van Buurenie jeszcze tego lata. Sprawdź szczegóły

Artykuł dodano: 22 czerwca, godz. 14:03
Odsłony: 1215x
Pomimo używania różnych pseudonimów van Buuren cały czas pozostaje taki sam. Niedługo fani jego twórczości będą mieli okazję doświadczyć przedstawienia jego trzyletniej przemiany w postaci filmu THIS IS ME. Sprawdź!


Ikona muzyki elektronicznej od ponad dekady

Armin van Buuren, który na wiele sposobów wpłynął na przemysł muzyki elektronicznej, swoją karierą nie tylko zainspirował grono młodych artystów do samorozwoju czy uwierzenia we własne możliwości, lecz przede wszystkim całym sobą stał za tym, że muzyka łączy ludzi. W trakcie niezwykłej kariery, zachwycając publiczność swoim unikatowym stylem gry, ikona muzyki trance nie pozostawia żadnych wątpliwości co do swojej pozycji na obecnej scenie muzyki elektronicznej, ponieważ w żadnym jego występie czy produkcji nie ma miejsca na przypadek. 

Przeczytaj także: Członek duetu Aly & Fila zaczął produkować... melodic techno?

Nominowany do nagrody Grammy producent w 2012 roku wypuścił film dokumentalny A Year With Armin van Buuren przyglądający się kulisom bycia jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów na świecie. Długo zapowiadany dokument był niezwykle inspirujący i jedyny w swoim rodzaju, a już niedługo będziemy mieli okazję doświadczyć kolejnego filmu dotyczącego życia holenderskiej gwiazdy.

Drugi dokument w karierze Armina

THIS IS ME to film, w którym van Buuren uświadamia sobie, że najważniejsze aspekty życia wiążą się bezpośrednio z byciem wiernym sobie i trzymaniem wszystkich, którzy w Ciebie wierzą, jak najbliżej siebie. Skupiając się na przekazie nadchodzącego filmu, Buuren w następujący sposób wypowiada się na temat tego, czego możemy się spodziewać w samym dokumencie:
Ten film pokazuje przemianę, jakiej doświadczyłem w ciągu ostatnich trzech lat, znalezienie drogi powrotnej do równowagi poprzez pozwolenie sobie na ponowne odczuwanie. Nazywa się THIS IS ME'”,ponieważ jesteście wewnątrz mojej głowy i towarzyszycie mi w tej podróży. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Ten HYMN to dzieło sztuki.
THIS IS ME będzie miał swoją premierę w amsterdamskim Royal Theater Tuschinski 27 czerwca, a na 30 czerwca zaplanowano jednorazowe globalne wydarzenie streamingowe, dzięki któremu wszyscy fani będą mieli okazję doświadczyć wiadomości skierowanej bezpośrednio do holenderskiej gwiazdy muzyki trance. Bilety na wydarzenie online zgarniecie pod linkiem tutaj. Aby być na bieżąco z najnowszymi newsami ze świata EDM, zaobserwuj nas na Facebooku.

Zobacz poprzedni film dokumentalny dotyczący Armina

Sprawdź także

Deadmau5 wchodzi w rynek bankowości. Fani będą mogli korzystać z wirtualnej i fizycznej karty jego marki
Alan Walker w wydaniu trance? „Walkerverse pt.1” już z nami!
Zobaczymy w tym roku Steve'a Aokiego w Polsce? Sprawdzamy trasę „Summer 2022”
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)