Czego możemy się spodziewać po współpracy legendy muzyki elektronicznej oraz młodego rapera Lil Nasa X? Sprawdź! 0 UserComments

Lil Nas X i Daft Punk w jednym numerze? Wokalista zaczął współpracę z członkiem legendarnego duetu

Artykuł dodano: 21 czerwca, godz. 11:00
Odsłony: 309x
Czego możemy się spodziewać po współpracy legendy muzyki elektronicznej oraz młodego rapera Lil Nasa X? Sprawdź!


Ogromny sukces w młodym wieku

Lil Nas X pomimo tego, że swoją drogę artystyczną rozpoczął dosyć niedawno, to już w wieku 23 lat znalazł się w Songwriters Hall Of Fame. Nagroda ta jest przyznawana "utalentowanym autorom piosenek, którzy są u szczytu swojej kariery", co z pewnością odnosi się do tego, że raper ma już na koncie trzy światowe hity i dwa kolejne w pierwszej dziesiątce, począwszy od bijącego rekordy popularności Old Town Road, a skończywszy na jego przełomowym debiutanckim albumie Montero.

Przeczytaj także: Tak prezentuje się lista letnich przystanków koncertowych Tiesto

W kwietniu Lil Nas X ogłosił trasę koncertową Long Live Montero, która w oczach społeczności ma być miejscem przedstawiania zarówno tych starych, lubianych hitów artysty, jak i nowych współprac, których nie sposób było się domyśleć. Nas X niedawno opublikował na swoim TikToku nagranie, w którym możemy zobaczyć go w wynajętym studiu oraz osobę, z którą kolaboracji nie spodziewał się nikt.

Nowa współpraca okazją na powrót Daft Punk?

W studyjnym wideo, udostępnionym przez twórcę hitu Old Town Road na początku tego tygodnia, widać mężczyznę wyglądającego jak Bangalter, który wchodzi na chwilę do kadru z gitarą. Już samo to zestawienie otwiera wiele intrygujących możliwości, a myśląc nad potencjalnymi gałęziami rozrostu, robi się naprawdę ciekawie. LNX i Pharrell Williams? A może kolaboracja z The Weeknd

Ostatnie informacje o Bangalterze pochodziły z zeszłego roku, kiedy ujawniono, że członek Daft Punk będzie autorem muzyki do nowego baletu produkowanego przez Opéra National de Bordeaux i Ballet Preljocaj, zatytułowanego Mythologies. Spektakl zadebiutuje w przyszłym miesiącu w 10-dniowej serii pokazów rozpoczynających się 1 lipca, a partyturę Bangaltera wykona Orchestre National Bordeaux Aquitaine pod dyrekcją Romaina Dumasa w Grand Théâtre de Bordeaux. Aby być na bieżąco z najnowszymi newsami ze świata EDM, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Zobacz nagranie prezentujące artystów w studiu

Sprawdź także

Drake wydał taneczny album. Producentem sześciu numerów został Carnage
Czy Bob Sinclar jest u schyłku swojej kariery? Słuchamy utworu „I'm Still In Love”
Calvin Harris o występie z zawodnikami Liverpoolu: „Największy koncert w moim życiu”
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)