News

Skytech wraca do stolicy! Gdzie i kiedy wystąpi?

Jedna z największych EDM-owych gwiazd w Polsce już niedługo wystąpi w Warszawie.

Skytech już niedługo w Hulakula

Największym hitem Skytecha jest oczywiście numer pt. Tiger, który zdobył na YouTube ponad 90 milionów wyświetleń. W czasie swojej kariery współpracował z takimi gwiazdami jak np. R3HAB, Headhunterz czy duet Bassjackers. Ostatnimi czasy tworzy również remiksy polskich radiowych hitów. Najlepszym tego przykładem jest jego wersja utworu mam kogoś lepszego Bryski.

KUP BILET NA KONCERT SKYTECHA W WARSZAWIE

Polak występował na festiwalach Sunrise czy Tomorrowland, a swoimi produkcjami zachwycił największe gwiazdy w branży. Nie bez powodu stworzył z R3HABEM masę wspólnych projektów, a w tym m.in. Everything, Let It Go czy wcześniej wspomniany Tiger. Jego tracki dało się usłyszeć na największych scenach, a ostatnie wydanie jest hołdem dla zespołu The Police, które może w tym roku stać się prawdziwym hitem!

Skytech wystąpi 4 lutego w warszawskim centrum rozrywkowym Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B. Impreza rozpocznie się o godzinie 21, a wraz z nim zagra Larry Lane. Jeśli jesteś zainteresowany tym wydarzeniem, to już teraz możesz zaopatrzyć się w wejściówki. Bilet kosztuje zaledwie 25 złotych, kupicie go klikając w ten link.

KUP BILET NA KONCERT SKYTECHA W WARSZAWIE

Jeśli tęskniłeś za Skytechem i jego koncertami, to już w tą sobotę to wszystko może się zmienić! Nie jesteś przekonany? To dodamy, że w 2018 roku Skytech był drugim najczęściej słuchanym polskim artystą na Spotify, a w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy wydał remiks dla Armina van Buurena, który został zaprezentowany przez samego Holendra na Ultra Miami 2022!

Występ Skytecha w Warszawie już niedługo!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →