News
Polski DJ doceniony publicznie przez MEDUZĘ po występie w Polsce

Polski DJ doceniony publicznie przez MEDUZĘ po występie w Polsce

Kilka dni temu odbył się pierwszy koncert projektu MEDUZA w Polsce. Stało się to dokładnie w lokalu Praga Centrum w Warszawie, gdzie oprócz włoskiej gwiazdy pojawił się nasz rodak neeVald w roli supportu. Jak DJ poradził sobie z presją występu przed takich rozmiarów gwiazdą? Sprawdźmy to!

MEDUZA doceniła Polaka!

MEDUZA to jeden z najbardziej znanych projektów muzycznych, jeśli chodzi o gatunek house. Swoją popularność zyskał dzięki takim wydaniom jak Lose Control, Piece Of Your Heart czy Paradise. 17 grudnia odbył się pierwszy w Polsce występ włoskiego trio. Event cieszył się dużą popularnością wśród naszych rodaków i tak naprawdę był to spodziewany efekt. Jak przebiegło całe przedsięwzięcie?

Przeczytaj również: Przypominamy 5 pierwszych numerów Axwella na jego 45. urodziny

Bardzo sprawnie, a jednym z najlepszych elementów według samego headlinera imprezy był występ artysty supportującego. Tak jest, neeVald otrzymał specjalną wiadomość od zespołu, w której Mattia Vitale, czyli Madwill, pochwalił pracę naszego rodaka. Komunikat brzmiał następująco:

Chciałbym zająć wam chwilkę, żeby przede wszystkim podziękować dzisiejszemu supportowi – neeValdowi. Jego muzyka była świetna i idealnie rozgrzała publiczność. Na początku swojej kariery też byłem w takim miejscu. Skonstruowanie odpowiedniego występu przed pojawieniem headlinera nie jest łatwe, lecz to bardzo ważny element całej imprezy. Wszystko zależy od tego, czy odpowiednio „uruchomiłeś” widownię przed wyjściem gwiazdy wieczoru. Uwierzcie mi, dużo podróżuję i tak naprawdę nie jest to powszechna rzecz w tych czasach.

Potrafię zrozumieć, że możesz mieć przed sobą pełen klub i chcesz dać z siebie wszystko, ale tu nie chodzi o granie hitu za hitem. W ten sposób nie staniesz się najlepszym DJ-em na świecie. Ludzie płacą za całą imprezę, a nie tylko set głównego artysty. Za każdym razem, kiedy widzę kogoś takiego jak neeVald schodzi ze mnie cała trema. Chciałbym po prostu powiedzieć mu: dziękuję. Pamiętaj, że jestem headlinerem, ale całe show to nie tylko ja. My wszyscy jesteśmy częścią całego przedstawienia

– Madwill (Mattia Vitale), Instagram.

Po tych słowach możemy szczerze powiedzieć, że jesteśmy naprawdę dumni. neeVald zachwycił jednego z gwiazdorów sławnego projektu MEDUZA i muszę przyznać, że to nie lada wyczyn. Pochodzący z Polski DJ już nie raz pokazywał, że jest jednym z najlepszych w swoim fachu, lecz teraz jego reputacja wystrzeliła w przestworza. Takie słowa od kogoś tak wielkiego na pewno napawają optymizmem, a co za tym idzie, otwierają drzwi na bardzo ciekawe doświadczenia. Gratulacje, Piotrek!

Sprawdź jeden z najnowszych setów projektu MEDUZA!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →