News
Wspólny pojekt Boys Noize i Skrillexa powraca!

Wspólny pojekt Boys Noize i Skrillexa powraca!

Jeden z najpopularniejszych projektów Skrillexa ma powrócić na scenę. Co wraz z Boys Noize knuje producent? Przyjrzyjmy się temu bliżej!

Skrillex i Boys Noize znów razem?

Ze Skrillexem to ogólnie jest dziwna sprawa. Już nie wiadomo, czy na niego czekać, czy nie. Amerykański producent nie ukrywa, że szykuje dla nas nowe albumy. Nie przeczy również, że albumy te pojawić się mają w niedalekiej przyszłości.

Trudno tak właściwie powiedzieć, czy Skrillex jest teraz nieaktywny, czy nie. Prawdę powiedziawszy, jego ostatnie poczynania przypominają grę na nosie fanów. Z jednej strony artysta przecież nie wydawał w ostatnim czasie elektroniki.

Nie znaczy to jednak, że Skrillexa nigdzie nie było. Muzyk tu współtworzył jakiś utwór, tu zagrał gdzieś seta, i mimo że twórca pozostał nieaktywny pod względem własnych premier, to nadal gdzieś w pobliżu świateł reflektorów jednak stał.

Przeczytaj też: FISHER planuje coś wielkiego! Czym będzie TRIIP?

Wszystko jednak wskazuje na to, że Skrillex niedługo powróci. Nie, nie mówię tu jeszcze o TYM powrocie, ale nowa/stara inicjatywa artysty zdaje się niemniej interesująca. Sięgając pamięcią o dekadę wstecz, można sobie przypomnieć zespół Dog Blood.

Duet tworzony był przez Skrillexa oraz Boys Noize jako poboczny projekt. Ostatni raz mówiono o nim w 2019 roku przy okazji premiery EP-ki Turn Off The Lights oraz późniejszego kawałka Midnight Hour.

Wszystko wskazuje jednak na to, że o Dog Blood znów będzie głośno. Informacją o planowanym, przynajmniej chwilowym powrocie duetu podzielił się sam Boys Noize w wywiadzie dla „CULTR”:

Sonny [Skrillex – przyp. red.] i ja tworzymy razem dużo muzyki […]. Mamy nowy singiel, który faktycznie ukaże się bardzo niedługo. Skrillex i Boys Noize – będę go grał dziś wieczorem.

Czym jest to „bardzo niedługo”? Próżno zgadywać. Po raz kolejny jednak mówi się w bliskim kontekście czasu o powrocie Skrillexa, co może znaczyć, że lont do tej bomby został już podpalony. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Dog Blood – Next Order
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →