News

Konkurs dla młodych DJ-ów, klimat gier retro i wiele więcej! Nadchodzi Mamry Festival 2023

Już niedługo rozpocznie się kolejna edycja Mamry Festival w Węgorzewie. Wystąpią podczas niej największe gwiazd polskiego clubbingu, jak i artyści z naszego rodzimego mainstreamu. Nie zabraknie też atrakcji dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w branży muzycznej.

Jak prezentuje się nadchodząca edycja Mamry Festival?

Festiwal rozpoczął swoją historię w 2018 roku. Wtedy było to jeszcze wydarzenie pod nazwą Beach Party Węgorzewo, a podczas pierwszej edycji wystąpili tam m.in. Hazel, I.GOT.U czy DJ Quiz. Przedsięwzięcie to przyjęło się na tyle dobrze, że dokładnie rok później zorganizowano jego kolejną odsłonę. Wtedy headlinerem był Skytech, a wraz z nim wystąpili jacy DJ-e jak Adam de Great, DNF czy duet DJ KUBA & Neitan.

W 2020 roku organizatorzy postanowili nieco zmienić tożsamość eventu i od tamtej pory nazywa się on Mamry Festival. Z uwagi na pandemię w latach 2020-2021 zabrakło tego wydarzenia na mapie Polski, lecz rok temu powrócił on silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Podczas 2-dniowej imprezy koncert dali Smolasty, Gromee, Skytech, Tribbs czy po raz kolejny duet KUBA & Neitan. A jak będzie w tym roku?

KUP BILETY NA MAMRY FESTIVAL 2023!

Mamry Festival 2023 odbędzie się w dniach 28-29 lipca na plaży Mamry w Węgorzewie. Po raz kolejny będzie mogli posłuchać artystów z EDM-owego świata, jak i polskiego mainstreamu. Łącznie wystąpi osiemnastu artystów, a wśród nich oczywiście największe gwiazdy naszej rodzimej sceny. W line-upie tegorocznej odsłony znaleźli się m.in.:

  • DJ Inox
  • I.GOT.U
  • SI US PLAU
  • DNF
  • Tymek
  • Gibbs
  • Margaret

Mamry Festival 2023 Szansą dla Młodych DJ-ów – DJ CONTEST

Podczas Mamry Festival 2023 nie zabraknie też innych atrakcji, skierowanych do debiutantów, którzy chcą zaprezentować się szerszemu gronu. Xoni Records to jedna z największych wytwórni muzyki elektronicznej w Polsce. Jej założyciel, DJ Inox, razem ze swoim projektem XONI ON AIR przygotował specjalny konkurs dla fanów festiwalu. Mamry Festival 2023 Szansą dla Młodych DJ-ów – DJ CONTEST to pełna nazwa tego przedsięwziecia. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać set i przesłać go wraz z wypełnionym formularzem. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem. Udział w konkursie daję szansę na występ na głównej scenie Mamry Festival jeszcze w tym roku!

fot. materiały prasowe

Jeśli już teraz jesteś zainteresowany uczestnictwem w festiwalu Mamry 2023, to bilety na Ciebie czekają! Możecie je zakupić za pośrednictwem strony Biletomat.pl klikając w ten link. Aktualnie w sprzedaży znajduje się trzecia pula wejściówek w cenie 119 złotych. Powinniście się spieszyć, bo karnety będą dostępne w tej cenie tylko do końca lutego!

KUP BILETY NA MAMRY FESTIVAL 2023!

Tak prezentuje się pełen line-up Mamry Festival 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →