News

Polak wystąpi na dwóch imprezach w Miami podczas festiwalu Ultra

Już od jakiegoś czasu na EDM-owe salony powróciła ksywka Indox. W czasie swojej kariery wydawał w Confession, gdzie jego track House Party supportowali Tchami oraz Malaa na największych festiwalach na świecie. Teraz przed Polakiem stoi nie lada wyzwanie! Już za około tydzień znajdzie się w Miami pośród najbardziej znanych DJ-ów w branży! Co wiemy na na temat jego występów na Florydzie? Czy finalnie pojawi się na Ultra Miami 2023? Sprawdźcie sami!

Ultra Miami 2023 z udziałem Polaka?

Kolejna edycja festiwalu Ultra Miami rozpocznie się już za moment! Jak się okazuje, podczas jego trwania na Florydzie przebywał będzie jeden z naszych rodaków – Indox. Od kilku miesięcy Polak wrócił do tworzenia muzyki, a całkiem niedawno pojawił się na Spinnin’ Records! Jego track z POLTERGST’em i duetem DJ KUBA & Neitan pt. S*x Dr*gs and Alcohol trafił do głównego labelu za sprawą Sinphony Records. Założycielem tegoż sublabela jest Timmy Trumpet, który ceni sobie umiejętności naszego rodaka.

Przed Kamilem jeszcze długa i miejmy nadzieje świetlana kariera, bo na horyzoncie widać kolejne wydanie w Spinnin’, lecz tym razem w odłamie Create. Wychodzi jednak na to, że Polak powrócił do swojej EDM-owej kariery na bardzo poważnie, ponieważ za około tydzień pojawi się w Miami! Tak dokładnie, dobrze słyszeliście! Śląski DJ pojawi się w dwóch klubach na terenie największego miasta Florydy!

Przeczytaj również: Film bliskich współpracowników DJ’a Snake’a nagrodzony siedmioma Oscarami

Pierwsza impreza z udziałem Indoxa odbędzie się 22 marca w klubie Racket w dzielnicy Wynwood. Tam zaplanowany został event pod nazwą Rising Icons, gdzie swoje umiejętności DJ-skie przedstawią m.in. D3FAI, Leandro Da Silva czy znany z wydań w Revealed oraz Spinnin’REGGIO. Dwadzieścia cztery godziny później w czasie pierwszego dnia Ultra Miami, Kamil przeniesie się do Mango’s Tropical Cafe w legendarnym South Beach. Tam czeka na gości jeszcze ciekawszy line-up, w którym przewodzi Rudeejay, POLTERGST czy Luca Testa.

Dla Kamila będzie to niezapomniana przygoda. Możemy dumnie powiedzieć, że mamy reprezentanta Polski w Miami podczas Ultra Miami 2023. Może nie mówimy tutaj o bezpośrednim występie w Bayfront Park, jednak na wszystko przyjdzie czas. Powrót po tak długiej przerwie od produkowania upoważnia do odpowiedniego odbudowania reputacji. Sądzę, że Indox jest na tyle obrotny, że niebawem spotkamy go w jeszcze bardziej znanym gronie!

Indox powrócił do EDM-u na dobre!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →