News

Trance i niespodziewane ogłoszenia! Oto nowi goście Sunrise Festival 2023

Ostatnie dwa dni przyniosły kolejne ogłoszenia związane z tegoroczną edycją Sunrise Festival. Grono międzynarodowych gwiazd gatunku trance się powiększyło, a pożądani artyści przejmą main stage! Jak teraz wygląda line-up kołobrzeskiego festiwalu? Kto dołączył do ekipy z Podczela? Przekonajcie się sami!

Jak zaskoczyć uczestnika Sunrise Festival?

Nowy tydzień rozpoczęliśmy z uśmiechami na twarzach, ponieważ do ekipy Sunrise Festival 2023 dołączyły dwie znane i pożądane w Polsce postacie ze świata EDM-u. Jedną z nich okazał się być niemiecki producent – Jam Blomqvist. Od kilku lat jest on związany z Armadą i jej podlabelami pokroju Deep czy Electronic Elements. Nasz zachodni sąsiad dwukrotnie pojawiał się festiwalu Burning Man, a jego największymi hitami są takie utwory jak np. Something Says czy fantastyczne More. Myślę, że pomimo sporego zaskoczenia Jan przypadnie do gustu uczestnikom kołobrzeskiego eventu!

Przeczytaj również: The History of Sunrise czyli scena legend na kołobrzeskim festiwalu

Drugim ogłoszeniem z poniedziałku okazał się być jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce tworców mainstreamowego nu-disco. Już 23 lipca na main stage’u wystąpi niemiecki producent – Purple Disco Machine! To właśnie on odpowiada za takie hity jak Hypnotized, In The Dark, Dopamine czy Fireworks. Mimo, że Tino swoją karierę rozpoczął około dziesięć lat temu to dopiero w ostatnim czasie zyskał rozpoznawalność dzięki wyżej wymienionym kawałkom. Muszę przyznać, że jest to bardzo pozytywne zaskoczenie! Tym samym niedziela na scenie Red zapowiada naprawdę ciekawie!

Tak prezentuje się poniedziałkowe ogłoszenia Sunrise Festival 2023!

Trance’owa ekipa na Sunrise się powiększa

Pierwszym ogłoszeniem nadchodzącej edycji Sunrise Festival była scena Future Sound of Egypt. Pojawią się tam m.in. duet Aly & Fila, Ferry Corsten czy Will Atkinson. Wczoraj poznaliśmy dwie wielkie trance’owe postacie, które zasiliły line-up kołobrzeskiego eventu. Pierwszą z nich został Gareth Emery, który w sobotę 22 lipca pojawi się na scenie Blue. Brytyjczyk jest twórcą pięciu znakomitych albumów oraz hitów pokroju Concrete Angel, Long Way Home czy You’ll Be OK. Jest też twórcą kontrowersyjnego projektu CVNT5, który stworzył ze swoim rodakiem – Ashleyem Wallbridgem. 42-latek będzie miał jednak odpowiednią obstawę w sobotnią noc!

Tego samego dnia na scenie Blue pojawi się niemiecki wirtuoz muzyki trance Matthias Paul znany szerszej publiczności jako Paul Van Dyk. Za jego największe hity uznaje się For An Angel, Tell Me Why (The Riddle) czy Nothing But You, które zremiksowane znalazło swoje miejsce w legendarnej gdzie Need for Speed: Underground 2. 51-latek jest uznawany za jedną z najpopularniejszych gwiazd gatunku trance na świecie! Album Out There and Back to prawdziwa legenda, którą chwalili krytycy z Mixmag, NME czy nawet Rolling Stone. Scena Blue na Sunrise Festival 2023 zapowiada się znakomicie, a to jeszcze nie koniec ogłoszeń!

Scena Blue została odpowiednio obsadzona!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →