News

Sześć godzin naszpikowane klasykami! Set Armina van Buurena z ASOT 1000 już dostępny

Niemożliwe stało się możliwe! Do sieci trafił kolejny set Armina van Buurena. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że trwa on prawie 6 godzin! Tak dokładnie, Holender udostępnił swój Classics Set z ASOT 1000 w Utrechcie. Jakie numery zaprezentował 46-latek i jak bawili się przy nich uczestnicy wiekopomnego wydarzenia? Sprawdźcie sami!

Armin van Buuren i kolejny set gigant

Na początku musze szczerze przyznać, że wcale nie jestem zaskoczony, że Armin van Buuren udostępnił swój 6-godzinny set. Na przestrzeni lat 2017-2019 otrzymywaliśmy od Holendra materiały z jego koncertów z Untold w Rumunii. Tamtejsze występy zapisały się wielkimi literami na kartach historii festiwalu z uwagi na ich długość. Ten najdłuższy z roku 2019 trwał prawie 7 i pół godziny. Performance z Jaarbeurs jest nieco krótszy, lecz zawarte w nim tracki powinny rozczulić wielu zagorzałych fanów trance’u!

Set, o którym mowa odbył się pierwszego dnia ASOT 1000 w Utrechcie czyli dokładnie 3 marca. Wtedy na scenie główniej wystąpili tylko Armin van Buuren i Ruben de Ronde. Nic dziwnego skoro set 46-latka trwał od 19 do 1 w nocy. Następnego dnia centrum Jaarbeurs zostało pochłonięte przez przedstawicieli trance’u. Mieliśmy tam też naszego rodaka Robbie’ego Seeda, a oprócz niego wystąpili tam Ferry Corsten, Giuseppe Ottaviani i wiele innych legend gatunku!

Przeczytaj również: Armin van Buuren wrócił do future rave’u! Słuchamy „Vulnerable”

Teraz oczywiście chcielibyśmy skupić się na największej atrakcji ASOT 1000 Utrecht czyli Classics Set. Podczas niego Armin van Buuren zaprezentował około sto utworów, a w tym legendarne numery przeplatane z nową szkołą. Do największych hitów jakie zagrał Holender należą np.:

 • Gareth Emery ft. Christina NovelliConcrete Angel
 • Omnia & IRAThe Fusion
 • PushUniversal Nation
 • Tinlicker X Robert MilesChildren
 • Age Of LoveThe Age Of Love (Charlotte de Witte & Enrico Sangiuliano Remix)
 • Gaia Tuvan
 • Above & Beyond pres. OceanLabSatellite
 • Cosmic GateExploration Of Space
 • Paul van DykFor An Angel (Paul van Dyk E-Werk Club Mix)
 • Delerium ft. Sarah McLachlanSilence (Tiësto In Search Of Sunrise Remix)
 • Tiësto Adagio For Strings

To jedynie krótka lista tracków, które podczas swojego wiekopomnego zaprezentował Armin van Buuren. Wygląda na to, że jeśli 46-latek ma okazję pokazać swoje prawdziwe Ja to robi to w najlepszym wydaniu. Jeżeli brakowało Wam Armina z wczesnych lat 2000. to Classics Set z ASOT 1000 w Utrechcie jest idealnym powrotem do przeszłości. Myślę, że każdy fan muzyki trance chociaż raz w życiu powinien posłuchać tego setu!

Posłuchaj 6-godzinnego setu Armina van Buuren z ASOT 1000!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →