News

„For The People” – aftermovie z Ultra Miami 2022 już dostępne

Po niemal sześciu miesiącach od zakończenia Ultra Miami 2022 otrzymaliśmy oficjalne aftermovie. Jak się prezentuje?


Ultra Miami 2022 przełomową edycją w historii wydarzenia

Od techno, przez house, po dubstep. Tegoroczna edycja Ultra Miami opiewała w artystów z każdego kręgu muzyki, którzy na miejscu zaoferowali uczestnikom wręcz część samych siebie. Dzięki temu uczestnicy tego kultowego wydarzenia jednogłośnie określili dotychczas najbardziej wyczekiwaną edycję Ultra Miami najlepszą w historii, którą z pewnością będą długo wspominać. 

Przeczytaj także: Po STMPD RCRDS czas ponownie na Monstercat! Czy Mick Mazoo to przyszłość polskiej sceny klubowej?

Po prawie sześciu miesiącach od festiwalu otrzymaliśmy oficjalne aftermovie, które pomimo tego, że jest bardzo krótkie jak na tej skali wydarzenie, to przedstawia ogromną ilość występów oraz stara się w sobie kumulować jak największą dawkę zdobytej na miejscu energii. 

Spójny chaos oficjalnego aftermovie Ultra Miami 2022

Po dwóch niezwykle długich latach oczekiwania spowodowanych pandemią organizatorzy Ultra musieli sprostać największej jak do tej pory fali oczekiwań, które miłośnicy festiwali z biegiem kolejnych miesięcy stawiali coraz pewniej. Mimo tego nie można powiedzieć, że którykolwiek z uczestników opuścił wybrzeże niezadowolony, gdyż każdy podczas trzech dni trwania imprezy mógł znaleźć coś dla siebie.
Od niespodziewanego występu Hardwella, przez Martina Garrixa, po Voyda prezentowanego przez Svdden Deatha – każdy z artystów obecnych podczas całego wydarzenia wyróżniał się swoim oryginalnym podejściem do muzyki. Z tego też powodu autorom filmu bardzo zależało, aby umieścić w aftermovie jak najwięcej treści, jednocześnie nie tracąc formatu samego nagrania. 
Czego mi jednak tutaj brakuje, to nagrań reakcji publiczności czy emocjonujących momentów, których podczas całego wydarzenia nie brakowało, a moim zdaniem to właśnie te chwile większość uczestników będzie najdłużej wspominać. Jak Wy wspominacie tegoroczną edycję Ultra Miami? Który występ najbardziej zapadł Wam w pamięć? Dajcie nam znać na Facebooku!

Zobacz oficjalne aftermovie tegorocznej edycji Ultra Miami!

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →