News

Festiwalowy gigant powraca! Co wiemy o Audiolake 2023?

Pewnie wielu z Was doskonale zna największe EDM-owe festiwale w naszym kraju. Sunrise, Heartbeat czy Dreamstate Europe to przodownicy na rodzimym podwórku, choć jeszcze kilka lat temu czołówka wyglądała inaczej. Teraz wszystko znów może się zmienić, bo na scenę eventową powraca znany Audiolake Festival! Co możemy Wam powiedzieć o nadchodzącej edycji? Sprawdźcie sami!

Audiolake Festival odradzającym się gigantem?

Początki festiwalu Audiolake datuje się na rok 2010. Właśnie wtedy, nad Zalewem Radkowskim, zaczęła się tworzyć zupełnie nowa, polska historia związana z EDM-em. Headlinerem pierwszej odsłony eventu był Antoine Claraman, lecz z roku na rok gwiazd światowego formatu przybywało. Podczas czwartej edycji gościliśmy koło Kłodzka aktualne legendy gatunku big room – duet Dimitri Vegas & Like Mike!

W 2014 roku podczas Audiolake wystąpiły znane gwiazdy ze środowiska trance’owego: Richard Durand czy Jorn van Deynhoven. Rok później organizatorzy przygotowali naprawdę solidny line-up, gdzie znaleźć mogliśmy duet Jewelz & Sparks, Kaia Traicida czy Marco V. Przedsięwzięcie cieszyło się naprawdę dużą popularnością. Nikt jednak nie sądził, że koniec festiwalu koło Kłodzka może być tak bliski. Przed zakończeniem eventowego projektu nad Jeziorem Nyskim zagrali jeszcze Westbam, Curbi czy duet Remady & Manu-L.

KUP BILET NA AUDIOLAKE FESTIVAL 2023!

Ostatnią edycją przed długą przerwą okazała się być ta z 2017 roku. Pamiętajmy jednak, że końcowe odsłony festiwalu rozgrywały się przy Jeziorze Nyskim, a nie w oryginalnej lokalizacji. Wtedy zagrali tam UMEK, Bingo Players, Rene Amesz czy CJ Stone. Nie spodziewaliśmy się jednak tego, że tak znany event, jakim było Audiolake, zniknie na aż 6 lat! Teraz jednak jesteśmy w momencie, gdy Zalew Radkowski ponownie przywita EDM-owe postacie znane w całej Europie!

Oficjalne odrodzenie, czyli Audiolake Festival 2023, odbędzie się na terenie swojej oryginalnej lokalizacji. Będzie to Botanica Active Park nad Zalewem Radkowskim. Wszystko rozegra się 19 sierpnia i – jak zapowiedzieli organizatorzy – będzie to naprawdę niepowtarzalna edycja! Już teraz możecie zaopatrzyć się w bilety z drugiej puli klikając w ten link! Cena wejściówek wynosi zaledwie 129 złotych. Radzę się spieszyć, bo to naprawdę historyczne wydarzenie!

KUP BILET NA AUDIOLAKE FESTIVAL 2023!

Znamy lokalizację, datę i ceny biletów. Teraz pewnie chcielibyście dowiedzieć się kto wystąpi na Audiolake Festival 2023. Zaczęło się naprawdę z grubej rury, ponieważ line-up otworzył jedyny w swoim rodzaju ATB. Czy będzie on jedynym headlinerem? Tego na ten moment nie wiemy, jednak kilka dni temu do Niemca dołączyła znana ukraińska DJ-ka – Juicy M! Wszystko prezentuje się naprawdę dobrze, lecz teraz pozostaje czekać na kolejne ogłoszenia! Kto powinien wrócić nad Zalew Rudkowski? Może Antoine Claraman lub Mauro Picotto?

Tak wyglądał ostatni Audiolake Festival przed 6-letnią przerwą!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →