Eventpromo

Pięć oficjalnych imprez spod szyldu Ultra Europe w Polsce! Do wygrania 3-dniowe karnety

Nadchodzi jedna z największych europejskich imprez EDM-owych w tym roku, czyli Ultra Europe w chorwackim Splicie, gdzie pojawią się największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Z tej okazji PMG Group powołało projekt POLSKA na ULTRA, dzięki któremu nasi rodacy mają dostęp do najświeższych informacji festiwalu w Chorwacji! Sprawdźmy dokładniej, o co w tym wszystkim chodzi!


PMG Group polskim partnerem Ultra Europe

PMG Group to polska agencja działająca na rynku europejskim od ponad 15 lat. Zorganizowała ona takie wydarzenia jak Pepsi Silesia Beats, kilka edycji festiwalu Beach Party oraz występy w Polsce takich gwiazd jak np. EDX, MOGUAI czy Zonderling. Założycielem i właścicielem PMG jest polskim DJ i producent Adam de Great, który jest stałym rezydentem na festiwalu Ultra Europe, gdzie supportował największe gwiazdy ze świata muzyki EDM.

Prekursorem całej akcji związanej z promocją festiwalu Ultra Europe w Polsce zajmuje się właśnie Adam, bo to jednak on spośród wszystkich DJ-ów w naszym kraju zrobił tam najwięcej. Official Countdown to Ultra Europe Party – Poland 2022 to zespół wydarzeń promujących chorwacki event. Wszystkie odbędą się na terenie Polski w pięciu różnych klubach. Kiedy i gdzie będzie można posłuchać Adama de Greata i jego znajomych? Sprawdźmy to!

Zapraszamy do obserwowania strony POLSKA na ULTRA na Facebooku!

Official Countdown rozpoczyna się już w tę sobotę

Już w tę sobotę, a dokładnie 14 maja, swoją trasę po Polsce rozpocznie akcja Official Countdown to Ultra Europe Party – Poland 2022. Pierwszy przystanek touru to Magnes Club Wtórek, gdzie jako headlinerzy wystąpią Adam de Great oraz duet DJ KUBA & Neitan. Pamiętajcie, że występ jest promowanym przez markę POLSKA na ULTRA, która jest jedynym i oficjalnym partnerem festiwalu Ultra Europe w Polsce.

Jak wygląda pełna wersja trasy akcji POLSKA na ULTRA? Oto całe zestawienie wydarzeń:

14.05 – Magnes Club Wtórek (Adam de Great, DJ KUBA & Neitan, Huherko, DJ Ster, Gretka)
20.05 – X-Demon Poznań
21.05 – X-Demon Wrocław
28.05 – ONYX Music Club Tarnowskie Góry
11.06 – EXPLOSION Warszawa

Naszym zdaniem jest to bardzo fajna inicjatywa, która pokaże naszym rodakom, że mamy wokół siebie nie tylko takie festiwale jak Sunrise, ale również właśnie Ultra Europe, które przez wiele lat dawało szansę naszemu Adamowi do grania z najlepszymi.

Warto na koniec wspomnieć, że POLSKA na ULTRA ma dla Was dwie specjalne oferty. Kupując bilety z tego linku i używając kodu POLSKA, otrzymamy specjalną zniżkę na karnety! Spieszcie się, póki jeszcze są dostępne! Druga wspaniała opcja to możliwość zgarnięcia karnetu, umożliwiającego wstęp na terenie festiwalu Ultra Europe przez wszystkie trzy dni trwania eventu. Jest naprawdę o co walczyć, a to wszystko w trakcie wspaniałych imprez spod szyldu grupy PMG!

Pierwsza impreza akcji POLSKA na ULTRA już w tę sobotę w klubie Magnes Wtórek

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →