Każdy fan muzyki elektronicznej wie, że jednym z największych festiwali jest Ultra Music Festival w Miami. Europejscy słuchacze EDM-u musieli się trochę naczekać, aby otrzymać własną odsłonę eventu! 0 UserComments

Ultra Europe ogłasza kolejną fazę line-upu. Pojawiło się jeszcze więcej gwiazd

Artykuł dodano: 1 marca, godz. 15:13
Odsłony: 574x
Każdy fan muzyki elektronicznej wie, że jednym z największych festiwali jest Ultra Music Festival w Miami. Europejscy słuchacze EDM-u musieli się trochę naczekać, aby otrzymać własną odsłonę tego eventu, lecz zmieniło się to w 2013 roku. Od tamtej pory, co roku w Chorwacji odbywa się Ultra Europe. Jak przedsięwzięcie będzie wyglądać w tym roku i kto do tej pory pojawił się w line-upie? Sprawdźmy!


Mocny początek dla Ultra Europe 2022

W połowie grudnia 2021 roku otrzymaliśmy informację o pierwszych artystach, którzy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu Ultra Europe 2022. Jak dobrze wiemy, organizatorzy europejskiej edycji Ultra przez ostatnie lata nas rozpieszczali, a ze względu na to, że event nie odbywał się przez dwa lata z powodu epidemii COVID, to wygląda na to, że w tym roku otrzymamy obfitą rekompensatę. 

Dlaczego? Wystarczyło spojrzeć na fazę numer jeden ogłoszeń dla owego eventu. W line-upie pojawiły się wtedy takie pseudonimy jak Afrojack, Armin van Buuren, Martin Garrix, Tiesto czy prawdziwy showman  Timmy Trumpet.

Dzisiaj otrzymaliśmy informację o kolejnej fazie line-upu, do której trafiło jeszcze więcej gwiazd światowego formatu. Nie mówię tutaj tylko i wyłącznie o headlinerach, ale o DJ-ach supportujących, którzy na mniejszych festiwalach spokojnie mogliby być uznani jako główne atrakcje. Kogo dodano do oficjalnego plakatu Ultra Europe i kto po raz pierwszy zawita do Chorwacji? Sprawdźmy!

Świetna rekompensata za dwa lata przerwy

W pierwszy dzień marca na social mediach festiwalu Ultra Europe pojawiła się oficjalna grafika przedstawiająca powiększone zestawienie artystów, którzy wystąpią podczas owego eventu. Szczerze mówiąc impreza ta w czasie ogłoszenia pierwszej fazy line-upu wygląda bardzo przyzwoicie, jednak organizatorzy przedsięwzięcia po raz kolejny wytoczyli ciężkie działa i zafundowali nam kolejną dawkę gwiazd światowego formatu.

Do takich gwiazd jak Martin Garrix czy Tiesto dołączyli dzisiaj:

jako Support: Acraze, AIROD, ANNA, Frank Walker, Illario Alicante, Krewella, Sam Feldt oraz duet SOFI TUKKER

jako Headlinerzy: Above & Beyond, Amelie Lens, DJ Snake, Marco Carola, Marshmello, Nicky Romero oraz Steve Aoki

Gwiazd dołączyło naprawdę sporo, a my nie możemy doczekać się, kiedy zobaczymy pełen line-up Ultra Europe 2022. Pamiętajmy również, że przewidziany będzie oficjalny livestream z imprezy, więc każdy z nas będzie mógł na żywo obejrzeć swoich ulubionych DJ-ów!

Zobacz zmodyfikowaną grafikę nadchodzącej edycji Ultra Europe


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)