Od tego gatunku wszystko się zaczęło. Sunrise Festival 2022 nie zapomina o fanach trance'u i dorzuca kolejne gwiazdy do swojego line-upu. Są nimi... 0 UserComments

Legendy trance zagrają w Kołobrzegu! To między innymi Ruben de Ronde

Artykuł dodano: 10 maja, godz. 14:26
Odsłony: 257x
Od tego gatunku wszystko się zaczęło. Sunrise Festival 2022 nie zapomina o fanach trance'u i dorzuca kolejne gwiazdy do swojego line-upu. Są nimi...


Dawka trance'u na Sunrise Festival 2022

Organizatorzy Sunrise Festivalu ujawniają kolejnych artystów, którzy zagrają na osiemnastych urodzinach wydarzenia. W poniedziałek do line-upu dołączył maestro Giuseppe Ottaviani, z czego zachwycona jest polska trance family. Od wtorkowego poranka dowiadujemy się o nowych gwiazdach nurtu trance. Jest naprawdę grubo!

Do pociągu z artystami Sunrise Festival 2022 wsiadł wielki Ruben De Ronde! To człowiek-legenda, bez którego nie byłoby kultowej audycji A State Of Trance. Od początku kariery jest związany z labelem Armada Music. Zaufał mu sam Armin van Buuren, a to mówi samo za siebie. Przedstawiciel progresywnej odmiany muzyki trance, ale i mocniejsze granie nie jest mu obce. Zawsze entuzjastycznie przyjmowany przez fanów.

Uwielbia grać w Polsce, dlatego możecie spodziewać się wyjątkowego seta! Ruben zagra na Sunrise Festival 2022 w piątek 22 lipca na Blue Stage.

Ruben de Ronde - Blue Stage, 22.07


Do Polski powróci też Ilan Bluestone! Po niezwykłym secie na ASOT 1000 Poland teraz zachwyci w Podczelu. Krótko mówiąc, to mistrz progresywnych melodii. Od dekady urzeka wyjątkową muzyką z pogranicza progressive trance. To on odpowiada za świetne melodie, które wielu nuci każdego dnia! Związany jest z prestiżową wytwórnią Anjunabeats.

Jego muzykę grają największe postaci sceny klubowej, co jest dowodem na ogromny kunszt artysty. Dajcie się porwać w świat pełen progresywnej energii! Ilan będzie najlepszym przewodnikiem. Usłyszycie go już 23 lipca na Blue Stage.

Ilan Bluestona - Blue Stage, 23.07


Osiemnaste urodziny Sunrise Festival 2022 odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production. Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów.

Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi: David Guetta, Paul Kalkbrenner, ATB, Oliver Heldens, Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, Faithless, Eric Prydz, Borgore, Nicky Romero, Gareth Emery, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Alesso, Paul van Dyk, Yellow Claw i Tchami.

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)