News
paul van dyk

Paul van Dyk i Marc van Linden łączą się. Oto tegoroczny hymn Ibizy?

Paul van Dyk w kolejnej kooperacji z Markiem van Lindenem przy najnowszej produkcji, mającej wszystkie papiery aby zostać tegorocznym hymnem na Ibizie. Sprawdź!

Paul van Dyk pobija Ibizę

Globalna ikona muzyki trance powraca na Ibizę ze swoją letnią rezydenturą w Eden Nightclub. Z tej okazji, Paul van Dyk wydał triumfalny hymn, zawierający esencję letnich wakacji na białej wyspie. Wydany 9 czerwca utwór Beautiful Life powstał we współpracy z Sue McLaren i Markiem Van Lindenem. Premiera utworu to przedsmak rezydentury Niemca, która potrwa od 6 lipca do 28 września.

Paul van Dyk
fot. via facebook.com/PVD

Sue McLaren, znana brytyjska śpiewaczka, autorka tekstów i producentka, oczarowuje tutaj słuchaczy swoim anielskim głosem. Beautiful Life to doskonale wyważona i mistrzowsko zmiksowana produkcja, do której swoje trzy grosze dołożył wieloletni współpracownik niemieckiego mistrza, Marc van Linden. Producenci wspólnie stworzyli hymn, który oddaje tętniącą życiem energię wyspy.

Obserwując otaczający nas świat można mieć poczucie, że żyjemy w bardzo trudnych czasach. Nie możemy jednak zapomnieć, że życie jest wspaniałe. Musimy z niego czerpać garściami, być wdzięczni za to co mamy i możemy wspólnie przeżywać.

– oświadczenie Paula van Dyka dotyczące najnowszego singla

Czytaj także: Ulubieniec polskich bookerów powraca. Boris Brejcha z nowym numerem

Podczas tegorocznej, letniej rezydentury Paula van Dyka na Ibizie usłyszymy największe gwiazdy muzyki trance. W ciągu blisko 3 miesięcy w Eden Club pojawi się m.in. Ferry Corsten, Aly & Fila, Bryan Kearney, Jordan Suckley, Alex M.O.R.P.H. czy John O’Callaghan. Bilety oraz pełen program znajdziemy na oficjalnie stronie klubu.

Paul van Dyk, Marc van Linden & Sue McLaren – Beautiful Life

Paul van Dyk na Sunrise Festival 2023

Niemiecka ikona clubbingu zagra na Sunrise Festival 2023 i kolejny raz przeniesie nas do świata trance’u. Kto nie zna takich przebojów jak Nothing But You i For An Angel? Dwukrotny zwycięzca rankingu TOP 100 DJ’s. Autor aż 8 albumów i niezliczonej liczby singli i remiksów. Jego występy to mieszanka nowości z kultowymi utworami. Takich legend nigdy za wiele! Paul van Dyk zaprezentuje swoje umiejętności w sobotę 22 lipca na Blue Stage.




Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →