News
Paul Oakenfold przygotował playlistę z trance’owymi klasykami - posłuchaj

Paul Oakenfold przygotował playlistę z trance’owymi klasykami

Paul Oakenfold publikuje playlistę poświęconą muzyce trance na moment przed jego występem na Dreamstate SoCal 2022. Jakie numery na niej znajdziemy?

Trance’owa playlista Paula Oakenfolda

Paul Oakenfold to brytyjski DJ, który zdecydowanie może się pochwalić bogatym doświadczeniem w branży muzycznej. Artysta w swojej karierze notował już wielomilionowe utwory, jak chociażby Firefly, Ready Steady Go czy Starry Eyed Suprise. Artysta grał również koncerty w bazie na Mount Everest czy Stonehenge.

Twórca cieszy się powszechnym szacunkiem w elektronicznym środowisku. Mimo to Paul nie należy już do ścisłej DJ-skiej czołówki, patrząc na zasięgi. Nie przeszkadza mu to jednak nadal grać na całkiem sensownych festiwalach.

W tym roku producent zagrał chociażby na Luminostiy Beach Festival czy Trance Energy Utrecht oraz lada moment wystąpi na Dreamstate SoCal 2022, które odbywać się będzie od 18 do 19 listopada w Kalifornii. To właśnie ta impreza stała się motorem napędowym do powstania najnowszej playlisty muzycznej Paula.

Przeczytaj też: W&W i Ben Nicky to dobre połączenie? Oceniamy Freed From Desire

Playlista zatytułowana Dreamstate Selects: Paul Oakenfold liczy sobie 19 pozycji. Jest to zdecydowanie gratka dla większych fanów muzyki trance. W końcu znajdziemy na nie utwory chociażby takich twórców, jak BT, Grace, Schiller czy Chakra. W całości nie braknie również pozycji od samego Paula.

Całość jest zapewne tylko rozgrzewką przed tym, co będzie nam dane posłuchać podczas najbliższego Dreamstate. W końcu wiemy doskonale, jaką robotę twórca potrafi zrobić na scenie, gdyż Oakenfold nie raz u nas występował, chociażby właśnie na imprezach z cyklu Dreamstate.

Samą playlistę znajdziecie już teraz na platformie Spotify. Nie zapomnijcie również sprawdzić naszego Facebooka, gdzie codziennie czekają na was najlepsze newsy ze świata muzyki elektronicznej.

Dreamstate Selects: Paul Oakenfold
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →