News
MEDUZA debiutują w Anjunabeats. Znaleźli klimat wytwórni?

MEDUZA debiutują w Anjunabeats. Znaleźli klimat wytwórni?

MEDUZA meldują się ze swoim pierwszym singlem w światowej wytwórni Anjunabeats. Jak brzmi ich najnowszy utwór?

MEDUZA na spokojnie

Trio MEDUZA wie, jak tworzyć hity. Włoski zespół w przeszłości nieraz pokazywał, w jaki sposób przebija się barierę dziesiątek czy nawet setek milionów odsłon. Można dyskutować nad samą muzyką zespołu – często utwory przedstawiane przez producentów nie są zbyt skomplikowane.

Ich muzyka w dość oczywisty sposób uderza w mainstream. Czy to źle? Tego nie można powiedzieć. Artyści chociażby za pomocą utworu Piece Of Your Heart pokazali, że wiedzą, w jaki sposób tworzyć melodie, które zapadają w pamięć.

Najnowsza premiera zespołu nie jest jednak w głównej mierze nastawiona na komercję. Artyści bowiem ze swoim nowym utworem Sparks zameldowali się w znanej na elektronicznym podwórku wytwórni Anjunabeats. Jak im poszło?

Przeczytaj też: HUGEL i BLOND:ISH o Tra Tra, house’owym hicie zimy 2022/2023

Mówiąc krótko – naprawdę nieźle. Rozwijając jednak trochę wypowiedź, warto zauważyć, że artyści z MEDUZA odnaleźli gdzieś muzyczny styl Anjunabeats. Utwór Sparks jest bowiem całkiem stonowaną i melodyczną produkcją.

Singiel jest kombinacją kilku gatunków. Słychać w nim chociażby wyraźne wpływy muzyki typu synthwave. Należy docenić również Mali-Koa, która wpisuje się w vibe całego kawałka. Trzeba przyznać, że artyści pokazali, że potrafią uderzać nie tylko w radiowe muzyczne standardy, ale również odnajdują się w mniej mainstreamowym środowisku.

Utworu Sparks posłuchacie już teraz na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.

Meduza & DEL30 feat. Mali-Koa – Sparks
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →