News
Laidback Luke nagrał miks poświęcony... Calvinowi Harrisowi

Laidback Luke nagrał miks poświęcony… Calvinowi Harrisowi

Kim jest Calvin Harris? Na to pytanie odpowiada Laidback Luke w dedykowanym miksie. Sprawdzamy szczegóły.

Calvin Harris okiem Laidbacka Luke’a

Kim jest Calvin Harris? Na to pytanie każdy z nas zapewne potrafiłby odpowiedzieć w mniej lub bardziej złożony sposób. Przede wszystkim Calvin Harris powinien być oceniany jako świetny producent. Jego muzyka wielokrotnie podbijała serca fanów.

Oczywiście wraz z sercami podbijała listy przebojów, a sam Calvin Harris do teraz pozostaje jednym z najbardziej przebojowych DJ-ów. W jaki sposób jednak od sklepowego sprzedawcy Harris stał się topowym artystą muzyki elektronicznej?

Sam życiorys Calvina jest na tyle bogaty, że powstała nawet o nim biografia. Możecie przeczytać o nim więcej w naszym dedykowanym artykule. Co jednak w sytuacji, gdy ktoś nie ma na tyle czasu, by czytać całą książkę poświęconą DJ-owi?

Przeczytaj też: Avicii, Calvin Harris i inni – biografie DJ-ów warte przeczytania

Tutaj na ratunek przychodzi Laidback Luke. Producent prowadzi bowiem dla Tomorrowland comiesięczną serię Wayback Luke. Twórca przybliża w niej sylwetki poszczególnych elektronicznych producentów. W ostatnim epizodzie szczęśliwy numerek wylosował Calvin Harris.

Zamiast na szczegółowej biografii, Luke bardziej przybliżył muzykę samego Calvina. Twórca dokonał tego za pośrednictwem ponad godzinnego miksu. Całość poprzeplatana jest jednak wypowiedziami Laidbacka o Harrisie, chociażby o ich pierwszym spotkaniu.

Pełen odcinek Wayback Luke znajdziecie na stronie Tomorrowland. Jeżeli ktoś szuka skocznej muzyki, największych hitów Calvina i przy okazji chce dowiedzieć się czegoś nowego, to zdecydowanie znajdzie tam coś dla siebie. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →