News

EDC Las Vegas 2023 z pełnym line-upem! Gigant słabnie?

EDC Las Vegas to przede wszystkim jeden z wiodących festiwali EDM-owych na terenie obu Ameryk. Co roku line-up eventu zaskakuje nas rozmiarami, ilością gwiazd czy niespotykanymi setami b2b. Teraz nie jest inaczej, bo kilka dni temu dowiedzieliśmy się jak wygląda oficjalne zestawienie artystów na edycję 2023! Kto wystąpi? Przekonajcie się sami!

Jak prezentuje się line-up EDC Las Vegas 2023?

Kolejna edycja Electric Daisy Carnival w stolicy Nevady odbędzie się niezmiennie na terenie Las Vegas Motor Speedway. Największa impreza EDM-owa w tej części Ameryki rozegra się w dniach od 19 do 21 maja. Mało tego, będzie to ważna dla organizatorów odsłona, ponieważ Insomniac Events świętować będzie 30-lecie. Kto w tym roku pojawi się w Mieście Grzechu? Czy line-up EDC Las Vegas 2023 zaskakuje?

Przeczytaj również: Martin Garrix headlinerem znanego polskiego festiwalu

Praktycznie każda edycja EDC w Las Vegas naszpikowana jest wieloma gwiazdami. Największe gwiazdy poszczególnych gatunków od kilkunastu lat pojawiają się na takich scenach jak kineticFIELD, circuitGROUNDS, wasteLAND czy cosmicMEADOW. Z racji tego, że w tym roku też jest obszernie to postanowiłem Wam streścić całe zestawienie artystów z nadchodzącej odsłony. Oto najpopularniejsi DJ-e występujący w poszczególne dni:

Piątek (19 maja)

Above & Beyond, ARTBAT, David Guetta, FISHER, Galantis, James Hype, Marshmello, MEDUZA, Vini Vici, Wax Motif b2b Malaa

Sobota (20 maja)

Afrojack, Alok, Boris Brejcha, Chris Lake, Dom Dolla, Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, James Hype, Kaskade, Kaytranada, MORTEN, Netsky, Space Laces, Sub Zero Project, SVDDEN DEATH, Tiesto, Vini Vici, Zedd, Zeds Dead b2b Chase & Status

Niedziela (21 maja)

Armin van Buuren, Ben Nicky b2b Sub Zero Project, Deorro, Excision, Griztronics, James Hype, Kaskade Redux, Martin Garrix, Reinier Zonneveld, SLANDER, Tchami b2b AC Slater, Yellow Claw

Nie będę kłamał, jestem szczerze zaskoczony. Po pierwsze, gdzie podziali się Vintage Culture, Oliver Heldens, Kx5 czy Skrillex. Line-up wygląda na dziurawy i jeśli się mu dokładnie przyjrzeć, to zdecydowanie nie mamy do czynienia z najlepszym line-upem w historii. Pochwalić można zawsze obecną różnorodność gatunkową i znakomicie dobrane sety b2b w postacie Loco Dice b2b FISHER czy Zeds Dead b2b Chase & Status. Boli jednak brak naprawdę szanowanych przez fanów EDM-u postaci. Nie mówiąc o tym, że James Hype zagra w każdy dzień festiwalu.

Tak prezentuje się cały line-up EDC Las Vegas 2023!

fot. Electric Daisy Carnival FacebookPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →