News

Fafaq wyda track z dawnym znajomym ze Spinnin’! „Bring It Back” już niedługo

Pewnie wielu z Was pamięta czasy kiedy to duet Skytech & Fafaq często pojawiał się na kanale Spinnin' Records. To właśnie oni odpowiedzialni byli za takie hity jak Tiger, Pillowfight z projektem Bassjackers czy Fever z Yvesem V. Wygląda na to, że ten ostatni nie zapomniał o jednym ze swoich dawnych współpracowników. Już niedługo odbędzie premiera belgijsko-polskiej kooperacji pt. Bring It Back. Co o niej wiemy? Przekonajcie się sami!

Fafaq kolejny raz wraca do Spinnin’

Na samym początku warto wspomnieć, że Fafaq jest jednym z najczęściej pojawiających się polskich producentów w Spinnin’. Jego największym hitem jest oczywiście Tiger z R3HABEM, jednak nie można zapominać o takich utworach jak Sir Duke z Firebeatz, zeszłorocznym What A Girl czy legendarnym już Saturday Chant. Teraz chciałbym przypomnieć Wam o latach 2015-2016, w których Polak współpracował ze znanym belgijskim DJ’em – Yvesem V!

W połowie grudnia 2015 roku w Spinnin’ ukazał się numer Indigo, w którym zamieszany był Yves V, Skytech oraz oczywiście Fafaq. Projekt przyjął się bardzo pozytywnie, bo supportowały go takie gwiazdy jak Dimitri Vegas & Like Mike, Afrojack czy Tiesto. Track okazał się być niemałym sukcesem i kilka miesięcy dostaliśmy ich kolejny kawałek. Fever było kolejny potwierdzeniem, że tamte lata należały właśnie do duetu Skytech & Fafaq. Wtedy do grona supportujących dołączyli m.in. Martin Garrix czy Hardwell!

Przeczytaj również: Polak wystąpi na dwóch imprezach w Miami podczas festiwalu Ultra

Mamy rok 2023, a Fafaq nieco zwolnił z wydaniami. Polak jest jednak członkiem labelu Controversia, któremu przewodzi sam ALOK! To właśnie tam w połowie czerwca 2022 pojawił się jego numer pt. What A Girl z brazylijskim duetem Future Class. Wygląda na to, że legenda brazillian bassu po raz kolejny zaufała naszemu rodakowi, ponieważ już niedługo odbędzie się premiera tracka o nazwie Bring It Back!

Nie bez powodu wspomniałem tutaj o Yvesie V, bo po 7-letniej przerwie Belg i Polak po raz kolejny spotkają się w studiu. Bring It Back supportowali już Mike Williams oraz Afrojack. Już teraz możecie posłuchać utworu przedpremierowo, jednak znacznie byłoby go posłuchać już oficjalnie na kanale Spinnin’. Ich najnowszy projekt to hołd stronę The Drill czyli elektronicznego hitu z 2005 roku! Teraz pozostaje tylko czekać.

Przypomnijmy sobie legendarne już Fever od Yvesa V, Fafaqa i Skytecha!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →