News

Nowe pokolenie muzyki house. Oto następcy Rogera Sancheza i Green Velvet

W sferach takich gatunków muzycznych jak np. house istniało przed laty wiele aliasów, które w tym momencie można uznać za legendarne. Lata przemijają, a tacy artyści jak Jamie Jones, Roger Sanchez czy nawet Chris Lake niedługo będę potrzebowali następców. Teraz powstaje najważniejsze pytanie - czy jest ktoś mógłby ich zastąpić? Przekonajcie się sami!

Świetlana przyszłość muzyki house

Pewnie wielu z Was się ze mną zgodzi w tej kwestii. Osobiście myślę, że jednym z pretendentów do miana legendy house’u jest oczywiście John Summit. W czasie swojej kariery zdążył już otrzymać supporty od największych gwiazd gatunku oraz stworzyć tracki z prawdziwymi gwiazdami! Potwierdzeniem jego międzynarodowego sukcesu są np. występy na największych festiwalach EDM-owych na świecie czy wydania prawdziwych hitów w postaci Deep End, Human czy La Danzy. 28-latek ma jeszcze przed sobą dobre kilkanaście lat na scenie, a już teraz można określać go jako twarz branży!

Kolejnymi artystami, którzy będą mogli godnie reprezentować legendy house’u w przyszłości to bez wątpienia holenderski duet Mr. Belt & Wezol. Jeszcze kilka lat temu mogliśmy uznawać ich za twórców produkcji future, jednak w ciągu ostatniego roku zaprezentowali się nam ze swojej poważniejszej strony. Takie wydania jak I Feel Love, Mistakes czy ostatnie Fool są potwierdzeniem na to, że drzemie w nich ogromny potencjał. Myślę, że wraz z rozwojem swojej produkcyjnej osobowości poziom ich trakców również wskoczy na wyższy poziom.

Przeczytaj również: DJ-e i producenci, którzy zniknęli z EDM-owego przemysłu cz. 2

KVSH to brazylijski producent, który aktualnie wydaje swoje tracki w wytwórni STMPD. Na początku czerwca tamtego roku wydał on świetny numer z Timem Hoxem pt. Corocito, który otrzymał bardzo pozytywny feedback. Track ten supportowały takie gwiazdy jak Afrojack, Oliver Heldens, Nicky Romero czy R3HAB. Była to produkcja, którą można byłoby wpisać do ścisłej czołówki house w 2022 roku. Oczywiście nie jest to one hit wonder, a wręcz przeciwnie! Swoim Sicko Drop zachwycił prawie 5 i pół miliona słuchaczy na YouTube! Brazyliczyk zdecydowanie ma bogate portfolio i potencjał! Pytanie tylko czy odpowiednio go wykorzysta?

Na koniec zostawiliśmy artystę, który być może nie należy już do najmłodszych, ale bez wątpienia staje się gwiazdą przemysłu muzyki house! Brytyjski DJ Chapter & Verse to podopieczny wytwórni The Myth Of NYX! Tam właśnie pojawiło się kilka z jego największych projektów w karierze. Bez wątpienia jest to osoba, która potrafi produkować wysokiej klasy tech house i która może zrewolucjonizować rynek swoim brzmieniem. Najlepszym tego potwierdzeniem są jego tracki o tytułach Ashes czy Want To Love!

Muszę przyznać, że po głębszym zbadaniu nowego pokolenia house’owych artystów jestem w stanie stwierdzić, że przyszłość może do nas przyjść kiedy tylko chce. To co reprezentują wyżej wymienieni artyści to naprawdę wysoka półka. Teraz wystarczy tylko czekać na dalszy rozwój ich karier i prawdopodobnie będziemy mogli porównywać ich z legendami lat 1990-2010. Czas pokaże!

Tak prezentują się tracki artystów, którzy mogą zostać legendami house’u!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →