News

John Summit również nadaje z Meksyku! Oto jego najnowszy set

Jak widać nie tylko GORDO upodobał sobie latynoskie klimaty. John Summit też zagrał swój jeden z najnowszych set w Meksyku, a dokładniej nieopodal miasta Cancun. Jak brzmiał koncert Amerykanina i czy to on zostanie house'owym władcą państwa Ameryki Łacińskiej? Czy mamy się od niego spodziewać jakichś nowych ID? Przekonajcie się sami!

John Summit też imprezuje z Latynosami

Wczoraj na FTB pojawił się artykuł odnośnie setu GORDO w Acapulco. Wygląda na to, że nie tylko on postanowił ostatnio zagrać koncert w Meksyku. Do tego grona dołączył sąsiad latynosów – John Summit. Jego obecność w tamtym miejscu związana była z imprezą Higher Ground, na której pojawił się oczywiście Diplo, a razem z nim właśnie 28-latek, LP Giobbi czy Francis Mercier. Całe to wydarzenie miało miejsce 10 stycznia w nadmorskim kurorcie Zamna Tulum.

Set z tamtego miejsca jest kolejnym udostępnionym na kanale YouTube DJ-a. Wiele razy już to mówiłem i powtórzę jeszcze raz – John Summit definitywnie jest fanem dzielenia się z nami takiego rodzaju materiałami. Pod tym linkiem możecie znaleźć nie tylko koncert z Zamna Tulum, ale również ponad 20 innych, a w tym z EDC Orlando 2022, ANTS Ushuaia czy Ultra Miami 2022. Co jednak w związku z najświeższym koncertem może nam zaoferować amerykański producent?

Przeczytaj również: Acapulco w wersji house! GORDO w secie prosto z Meksyku

Występ Johna Summita na imprezie Higher Ground to lekko ponad godzinny set, w którym znajdują się tracki takich gwiazd jak Nic Fanciulli, Camelphat czy Kx5. Warto teraz wspomnieć, że Amerykanin bardzo sprawnie skonstruował swój set. Zrobił to w taki sposób, aby muzyka komponowała się z miejscem, w którym aktualnie jest grana. Właśnie dlatego można tutaj usłyszeć nawiązania do gatunku afro house. Dla najzagorzalszych fanów 28-latka mam jednak złe wiadomości. Wygląda na to, że tym razem John nie zaprezentował od siebie żadnego ID. Na pocieszenie dostaliśmy takowe od Joshwy i jedne od nieznanego na tą chwilę artysty.

Na koniec chciałbym trochę porozmawiać o miejscu, w którym odbył się jego koncert. Zamna Tulum to naprawdę malownicze miejsce na wschodnim wybrzeżu Meksyku. Już w tym roku na terenie kurortu została zorganizowana impreza Afterlife, na której wystąpił oczywiście duet Tale Of Us. Mało tego, w 2022 gościły tam takie gwiazdy jak np. Boris Brejcha, projekt ARTBAT, Charlotte de Witte, Gorgon City czy Claptone. Kto będzie następny? Prawdopodobnie przekonamy się już niebawem!

Posłuchaj kolejnego setu Johna Summita na YouTube!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →