News

Acapulco w wersji house! GORDO w secie prosto z Meksyku

Wygląda na to, że GORDO znowu czuje miłość do muzyki, a przede wszystkim kocha to co robi. Dwa dni temu udostępnił on kolejny set za pośrednictwem swojego kanału YouTube. Czeka na nas 90 minut muzyki house w praktycznie najlepszym wydaniu! Jakie tracki zaprezentował Gwatemalczyk? Czy w niedalekiej przyszłości mamy spodziewać się od niego nowych wydań? Sprawdźmy to!

GORDO z imprezą TARAKA w Meksyku

TARAKA to seria imprez organizowanych przez GORDO. Pamiętam kiedy na początku zeszłego roku pisałem bardzo podobny artykuł odnośnie jego występu w Bułgarii. Był to praktycznie taki sam event z tym, że teraz Diamante zabrał ze sobą specjalnych gości. Na przestrzeni tych prawie trzech lat projekt Gwatemalczyka rozwinął się do tego stopnia, że jest on jednym z najbardziej znanych reprezentantów muzyki house na świecie.

Problem jednak w tym, że w pewnych momentach GORDO zjadało ego, a najlepszym tego przykładem jest drama z września zeszłego roku. Właśnie wtedy Gwatemalczyk zablokował występ dwójce DJ-ów, bo ten po prostu przedłużał swój set. W przypadku jego ostatniego udostępnionego setu nie było takich problemów. Meksykańska TARAKA odbyła się 28 grudnia, a podczas niej wystąpili m.in. Jimi Jules, projekt Eagles & Butterflies czy Mr Pig.

Przeczytaj również: Organizatorzy Tomorrowland przedstawili program internetowego eventu pt. Adscendo

Do dzisiaj nazwa Acapulco kojarzyła mi się tylko z nazwą piosenki włoskiego zespołu Ricchi E Poveri. Od teraz zmieni się to diametralnie, bo właśnie w tym meksykańskim mieście, a dokładniej w lokalu Hannah Sun Club GORDO zagrał 90-minutowy set. Diamante zaprezentował podczas niego numery taki gwiazd jak np. Solomuna, zespołu RUFUS DU SOL czy nawet Bad Bunny’ego. Nie obyło się oczywiście bez ID.

Wygląda na to, że GORDO może szykować remiks piosenki Bad Bunny’ego o tytule La Jumpa. Nie jest to jednak jedyne ID, które pojawiło się w tamtym secie. Swoją nowość podesłała mu również DJ-ka o pseudonimie BLOND:ISH. Mimo, że dość spora część fanów odeszła od Diamante z uwagi na zakończenie projektu Carnage to gwatemalski producent nadal cieszy się niemałą popularnością. Wystarczy, że tylko ogarnie swoje ego top.

GORDO udostępnił kolejny set na swoim kanale YouTube!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →