News
Korolova debiutuje w wytwórni Tomorrowland z melodycznym techno

Korolova debiutuje w wytwórni Tomorrowland z melodycznym techno

Wytwórnia Tomorrowland rośnie na kolejnego giganta sceny? Słuchamy najnowszej premiery w stylu melodic techno od Korolova.

Wytwórnia Tomorrowland nabiera w żagle

Na scenie muzyki elektronicznej sporo jest znanych wytwórni. Wielu popularnych DJ-ów bowiem zdecydowało się otworzyć swoje własne labele. Wśród nich znajdziemy chociażby Martina Garrixa, Tiesto, Armina van Buurena, Hardwella czy Steve’a Aokiego.

Prócz tego są na scenie również tacy giganci jak Spinnin’ Records czy NSC. W związku z tym może być niezwykle ciężko przebić się do mainstreamu nowym wytwórniom. Przez to wiele osób na początku mogło nie doceniać Tomorrowland Music.

Wytwórnia związana z popularnym festiwalem raz po raz pokazuje, że jest to błędem. W Tomorrowland Music wydawali bowiem dotychczas chociażby tacy twórcy jak Curbi, Quintino, Timmy Trumpet, Lucas & Steve, Otto Knows czy Matisse & Sadko.

Przeczytaj też: Fan wrzucił na YouTube pełen 4-godzinny set Skrillexa, Four Teta i Freda Again.. z Electric Brixton

Już teraz do tego zacnego grona muzyków dołącza Korolova. Ta ukraińska artystka oficjalnie za pośrednictwem wytwórni dopisuje sobie na konto utwór Sweet Surrender. Jest to produkcja o dość stonowanym charakterze.

Brzmieniowo kojarzący się z melodic techno utwór przemyca jednak miejscami dość mainstreamowe brzmienia. Cały kawałek zatem świetnie sobie poradzi zarówno w undergroundowych setach jak i na wielkich scenach.

Całości posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube. Spodziewaliście się takiej premiery po wytwórni Tomorrowland? Koniecznie dajcie nam znać na Facebooku, gdzie codziennie czekają na was najlepsze newsy ze świata muzyki elektronicznej.

Korolova – Sweet Surrender
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →