News
DJ Snake - Nightbird, premiera

DJ Snake ponownie w bardzo nietypowym stylu. Posłuchaj „Nightbird”

DJ Snake nie od dzisiaj znany jest z łamania jakichkolwiek schematów muzycznych. W najnowszym Nightbird otwiera się na nietypowe, eksperymentalne house'owe brzmienia. Sprawdź!

DJ Snake nadal eksperymentuje

Kiedy dajesz się zauważyć na scenie trapowym singlem z dropem będącym – dosłownie – ćwierkaniem ptaka, musisz wiedzieć, że już zawsze będą od Ciebie oczekiwać rzeczy nietypowych.

DJ Snake, pomimo potężnego komercyjnego sukcesu, regularnie dostarcza światu premiery wyróżniające się na tle innych swoją fantazyjnością. Wystarczy prześledzić jego tegoroczne wydawnictwa.

Przeczytaj również: Episode 2 EP – kolejna odsłona future rave’u od Davida Guetty i MORTENA

Francuski gwiazdor rozpoczął rok niespodziewanym mocnym trapowym remiksem Dog Eat Dog dla YehMe2, powoli upadającej postaci na trapowym podwórku, która przez lata była numerem 1 jako Flosstradamus. Następnie oddał hołd swoim algieryjskim korzeniom wydając Disco Maghreb stające się z automatu mega hitem w krajach arabskich.

DJ Snake – Disco Maghreb, obejrzyj teledysk

Po Disco Maghreb DJ Snake postanowił na dłużej zatrzymać się w Algierii gdzie zremiksował Trigue Lycee tamtejszej gwiazdy, Khaleda. Francuz w tym roku wyprodukował też dancehallowy kawałek do filmu krótkometrażowego, a później pomógł, razem z Young Felixem, Malii przy deep house’owym Deep, które znalazło się na debiutanckim albumie członka Pardon My French.

W miniony piątek, 4 listopada 2022 roku, DJ Snake zdecydował się na publikację długo wyczekiwanego Nightbird. Numer był nieodłącznym elementem jego występów w minionym sezonie festiwalowym.

Gatunkowo najnowszy – i zapewne ostatni w tym roku – release Francuza możemy podpiąć pod bass house w bardzo autorskiej interpretacji. Sprawdźcie sami!

DJ Snake – Nightbird, posłuchaj

Bird Machine DJ Snake’a

W gwoli wyjaśnienia początku powyższego artykułu słów kilka na temat Bird Machine. Jest to pierwszy oficjalny release DJ Snake w jego karierze, który postanowił wydać Diplo w swoim Mad Decent. W jednym z wywiadów Francuz wspomniał, że wysłał do Diplo kilkaset mailów z tym numerem i zawdzięcza mu swój sukces. W przyszłym roku minie 10 lat od jego premiery.

DJ Snake – Bird Machine, posłuchaj
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →