News

DJ Snake po raz kolejny w filmowej ścieżce dźwiękowej

Znamy najnowszy utwór DJ Snake’a, który będzie częścią nadchodzącego filmu krótkometrażowego. Czego dotyczyć będzie produkcja? 


Filmowy DJ Snake

Bardzo lubię, gdy elektroniczni producenci biorą udział w tworzeniu soundtracków do przeróżnych filmów. Brzmienia elektronicznych artystów znacznie urozmaicają ścieżki dźwiękowe różnych produkcji. Dlatego też ucieszyłem się na wieść, że DJ Snake będzie miał swój wkład w muzyce do nadchodzącego filmu krótkometrażowego.
Film The Flipper’s Skate Heist ma posiadać ciekawą fabułę. Chociaż nie brzmi to jak poważna, skłaniająca do przemyśleń produkcja, całość mimo to zapowiada się naprawdę interesująco. Film przedstawiać ma bowiem historię dwóch zamaskowanych skaterów, którzy planują okraść strzeżoną ciężarówkę NTWRK, by zdobyć prestiżowe wrotki Dr. Dre.
Część akcji ma odbywać się również we Flipper’s Roller Boogie Palace, czyli legendarnym skateparku, który powrócił w 2022 roku. Co ciekawe sam utwór DJ Snake’a, SPINALLA, Summer Walker oraz Äyanny został już opublikowany. Ich wspólna produkcja zatytułowana Power (Remember Who You Are) może nieco zaskoczyć. Dlaczego?

Przeczytaj też: „Mało Mayday w Mayday”. Znamy pełen line-up listopadowej imprezy

Przede wszystkim nie mamy do czynienia z typowo elektronicznym brzmieniem. Utwór w umiejętny sposób łączy ze sobą kilka gatunków muzycznych, tworząc całkiem świeżą całość. Bardzo podobać może się również vibe kawałka. Słychać, że utwór jest produkcją stworzoną na potrzeby filmu.
Można też powiedzieć, że singiel ma lekko motywującą otoczkę, chociaż ta została przedstawiona w dość łagodny sposób. Co ciekawe, teledysk do kawałka zawiera pocięte sceny z samego filmu. Sam utwór Power (Remember Who You Are) znajdziecie już teraz na platformie YouTube.
Trzeba przyznać, że niezależnie od sukcesu The Flipper’s Skate Heist produkcja DJ Snake’a już teraz z pewnością znajdzie swoich odbiorców. By nie przegapić innych newsów ze świat muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym profilu na Facebooku.

SPINALL, Summer Walker, DJ Snake, Äyanna – Power (Remember Who You Are)

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →