News

Nifra już w ten weekend we Wrocławiu! Sprawdź szczegóły

Ostatni występ słowackiej DJ-ki odbył się w kwietniu tego roku w ramach niezapomnianego Dreamstate Europe. Teraz Nifra powraca do naszego kraju, aby zagrać koncert w związku z jej trasą koncertową Follow Me III. Kiedy i gdzie odbędzie się ten event? Czego mamy spodziewać się od naszej sąsiadki z południa? Przekonajmy się!

Nifra wraca do Polski!

Tak jak już wspomniałem, Nifra kilka miesięcy temu pojawiła się na imprezie Dreamstate Europe, podczas której można było posłuchać setów takich gwiazd, jak np. Markus Schulz czy Giuseppe Ottaviani. Wygląda na to, że słowackiej DJ-ce przypadła do gustu polska widownia, ponieważ nasz kraj stał się oficjalnym przystankiem jej trasy koncertowej o nazwie Follow Me III, która jednocześnie jest tourem promującym jej kolejny album kompilacyjny.

KUP BILET NA WYSTĘP NIFRY WE WROCŁAWIU!

Dla tych, którzy nie kojarzą postaci Nifry, a chcieliby wybrać się w ten weekend na trance’ową imprezę, już spieszę z pomocą! 34-letnia DJ-ka ze Słowacji to przede wszystkim artystka znanej wytwórni Coldharbour Recordings, której przedstawicielem jest nie kto inny jak Markus Schulz. Nikoleta jest jedną z najbardziej znanych producentek muzyki trance na świecie. W czasie swojej kariery współpracowała z takimi gwiazdami jak Orjan Nilsen, HALIENE czy Dennis Sheperd.

Jej najbliższy koncert w Polsce odbędzie się już jutro tj. 5 listopada o godzinie 20:00 we wrocławskim klubie X-Demon przy placu Wolności 7. Warto w tej chwili wspomnieć, że Nifra zahaczała o takie imprezy jak Untold Festival, Transmission Prague czy ASOT 950. Bez wątpienia jest to jedna z najbarwniejszych postaci na scenie muzyki trance, a w połączeniu z polską sceną, która bezgranicznie kocha ten gatunek, może powstać naprawdę niezapomniana impreza!

KUP BILET NA WYSTĘP NIFRY WE WROCŁAWIU!

Na koniec dodam tylko, że bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne w serwisie Biletomat.pl! Zakupić będzie je można aż do wyczerpania zapasów, najpóźniej do godziny 23:00 dzisiaj. Cena takiej wejściówki wynosi 30 złotych, tak że bardzo przystępnie! Nie zwlekajcie i zaopatrzcie się w nią już teraz. Jeśli jesteś mieszkańcem_nką Wrocławia lub okolic i chcesz się w ten weekend zabawić, to FTB serdecznie zaprasza na imprezę Nifry!

Przypomnijmy sobie występ Nifry z Dreamstate Europe w Gliwicach!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →