News
Amsterdam Music Festival 2022 - sety

Armin van Buuren, Nicky Romero & Afrojack, Tiesto – sety z Amsterdam Music Festival 2022

Jubileuszowa edycja AMF za nami. Posłuchaj setów wybranych gwiazd, które wystąpiły podczas holenderskiego festiwalu, w tym m.in. Tiesto i Armina van Buurena!

Amsterdam Music Festival 2022 za nami

Po raz dziesiąty Amsterdam Dance Event odbywający się w holenderskim Amsterdamie został zwieńczony potężnym festiwalem stadionowym, Amsterdam Music Festival, który po raz pierwszy od lat nie został uzupełniony wynikami notowania TOP 100 DJs magazynu DJ Mag.

Przypomnijmy, że najlepszym DJ-em 2022 roku został wybrany po raz kolejny Martin Garrix (wcześniej wygrywał w 2016, 2017 i 2018 roku), na rzecz którego David Guetta nie podtrzymał 2-letniej passy na szczycie. Holenderski producent był jednak jedną z gwiazd Amsterdam Music Festival 2022, więc tradycja seta wygrywającego w notowaniu DJ-a została podtrzymana.

Przeczytaj również: Plebiscyt DJ Mag TOP 100 DJs zakończony! Znamy zwycięzcę

Jak co 12 miesięcy od 2013 roku festiwał odbył się w Johan Cruyff Arena, która jeżeli wierzyć internetowym źródłom, posiada koncertową pojemność na ponad 65 000 osób. Na scenie wystąpili Armin van Buuren, Afrojack, Nicky Romero, Brennan Heart, Topic, Tiesto, Timmy Trumpet oraz, rzecz jasna, Martin Garrix.

Timmy Trumpet podczas AMF 2022

Armin van Buuren, Nicky Romero & Afrojack na żywo z AMF 2022

Organizatorzy festiwalu, promotor ALDA, nie zapomnieli o fanach elektronicznych brzmień z całego świata i zdecydowali się na transmisję praktycznie całego Amsterdam Music Festival 2022, w wyniku której część DJ-ów postanowiła podzielić się nagraniami ze swoich występów.

Armin van Buuren zagrał mocno autorskiego seta, który podobnie jak najnowszy album raczej nie przypadnie do gustu jego fanom będącym z nim od ponad dekady. Holenderska legenda postawiła na sporą mieszkankę gatunków od trance, przez techno i house, po big room.

Armin van Buuren na żywo z AMF 2022

Afrojack i Nicky Romero jako 2=1 niczym nie zaskoczyli, ale nie oznacza to, że zagrali słabego seta. Gwiazdorzy zaprezentowali holenderskiej publice to z czego są najbardziej znani, czyli wysokiej klasy brzmienia big roomowe i electro/progressive house’owe z największymi hitami z ich dyskografii.

Nicky Romero & Afrojack (2=1) @ Amsterdam Music Festival 2022

Swojego seta na YouTube udostępnił również Topic, który otwierał cała imprezę. Pozostałe gwiazdy nie podzieliły się swoimi występami na streamingach, ale nie oznacza to, że ich w internecie nie znajdziemy.

Topic na żywo z Amsterdam Music Festival 2022

Martin Garrix na żywo z Amsterdam Music Festival 2022

Timmy Trumpet @ Amsterdam Music Festival 2022
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →